Що робити донору, коли прийшов лист-запрошення на кроводачу від ДонорUA?

Іра Славінська 29 березня 2017 р. 14:50

Система ДонорUA періодично розсилає email-повідомлення донорам з інформацією про те, кому і де потрібно здати кров. Про те, що потрібно робити донорам після отримання таких повідомлень, піде мова в цій статті.

Електронний лист з проханням про кроводачу, що відправляються системою ДонорUA, має такий вигляд:

alt text

Щоб листи від системи ДонорUA не потрапили в спам, додайте info собачка donor.ua до переліку джерел, яким ви довіряєте.

Донору, що наважився на кроводачу, необхідно зайти в свій персональний кабінет і запланувати кроводачу для реципієнта.

Крок 1. Планування кроводачі в персональному кабінеті

Кроводачу можна запланувати двома шляхами. Перший з них - в персональному кабінеті обрати кнопку Здати кров саме для того реципієнта, котрий вказаний у вас в повідомленні:

alt text

Другий шлях - скористатись пунктом меню Швидкі дії - Запланувати кроводачу.

alt text

Все, що потрібно обрати далі - дату та тип кроводачі. Якщо при реєстрації донор вказав, що може здавати лише цільну кров, то йому будуть надходити лише запити про потребу в цільній крові і, відповідно, донор матиме змогу вибрати лише цільну кров. Та якщо донор вказав декілька типів кроводач (цільна кров, тромбоцити, плазма), то буде змога обрати одну із вище перелічених.

alt text

Координатори ДонорUA отримують нотифікації щоразу, коли донор здав чи запланував кроводачу. Запланувати кроводачу через систему - це все, що потрібно зробити донору, щоб повідомити нас. Оскільки все автоматизовано, донору не потрібно додатково зв'язуватись з нами чи з контактною особою реципієнта.

Якщо у донора виникають додаткові питання, люб'язно запрошуємо поспілкуватись з ДонорUA.Бот.

Якщо по певним причинах кроводача не відбулась, потрібно видалити її з персонального кабінету.

Крок 2. Завантаження довідки про кроводачу

Довідку, яку донор ОБОВ'ЯЗКОВО отримує в центрі крові чи на станції переливання, потрібно завантажити в нашу систему на сторінці Мої документи - Завантажити документ:

alt text

alt text

Крок 3. Прикріпленння довідки до кроводачі

На сторінці Календар донора в персональному кабінеті донор бачить всі заплановані кроводачі і кнопку "Я здав/здала кров" навпроти них:

alt text

Натиснувши кнопку "Я здав/здала кров", донор автоматично потрапляє на сторінку Мої попередні кроводачі.

Після цього донору слід натиснути кнопку редагування кроводачі і на сторінці редагування кроводачі вибрати довідку із запропонованого списку:

alt text

Крок 4. Надсилання кроводачі на верифікацію

Процес перевірки довідки почнеться лише після того, як донор завантажить довідку, асоціює її з кроводачею та відправляє цю кроводачу на затвердження:

alt text

alt text

Процес підтвердження кроводач займає до п'яти робочих днів. Після підтвердження донор отримує 100 балів і може їх обміняти на один з доступних подарунків на сторінці "Мої бонуси і подарунки".


Останні новини

 • 22 вересня 2017 р. 12:29
  Участь ДонорUA в інкубаційній програмі 1991 Open Data Incubator
  21 вересня відбулося завершення інкубаціної програми Open Data Challenge від 1991 Open Data Incubator у Мистецькому арсеналі. Для нас – це цілий етап розвитку ДонорUA. Ми свідомо стали на шлях відкрит...
 • 16 вересня 2017 р. 15:52
  Акція "Здай кров - врятуй життя" у Radisson Blu
  У суботу 16 вересня ДонорUA у партнерстві з мережею готелів Radisson Blu Hotel запрошували всіх бажаючих доєднатись до донорсткого руху. Всього кров здали 58 людей. Захід відбувся одразу в двох готеля...
 • 11 вересня 2017 р. 19:21
  У Дніпрі відбулася акція "Твоя кров рятівна"
  Напередодні Дня рятівника співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій традиційно відвідали станцію переливання та здали кров на потреби громадян. Понад 120 рятувальників з міст Дніпро, Крив...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions