Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая

Олена Русанова, 24 грудня 2017 р. 11:01

alt text

19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції.

Після здачі донорів пригощали печивом, соком та цукерками, а святкову атмосферу підтримував запах мандаринів. Кров здавали як новачки, так і досвідчені донори. Руслан Мазур — один із регулярних донорів акції.

«Кілька років тому долучився до добровільного донорства. Зрозумів, що це важливо, цікаво і корисно. Вирішив поєднати приємне з корисним, на честь свят», - розповів донор Руслан.

Новорічні свята — складний період для реципієнтів крові. Застуда та грип обмежують коло донорів, а традиційний святковий стіл унеможливлює дотримання дієти.

«Наближаються святкові дні, які триватимуть місяць. На жаль, людям буде не до цього, а лікарям потрібно рятувати життя в будь-який час. Здавати кров саме зараз вкрай важливо», — прокоментувала координатор акції Златослава Бондар.

У 2017-му на обласні станції переливання крові в Одесі встановили рекорд — 10 тисяч донорів за рік. Проте цього недостатньо для забезпечення усіх реципієнтів.

Учасники акції мали можливість підписати листівки та залишити подарунки для дітей з притулку “Світанок”.


Останні новини

 • 22 січня 2018 р. 19:41
  "Донорство – дуже проста річ, яку може зробити кожен"
  Останній герой серії матеріалів про донорів тромбоцитів на Charitum — 39-річний Олександр Жигінас, позаштатний радник в Міністерстві охорони здоров’я, проектний менеджер з реформи охорони здоров’я в О...
 • 24 грудня 2017 р. 11:01
  Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая
  19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції. Після здачі донорів пригощали печивом, с...
 • 20 грудня 2017 р. 19:32
  EnglishDom – новий партнер бонусної програми
  У ДонорUA новий партнер бонусної програми – онлайн-школа англійської мови EnglishDom. За сім років існування школа зібрала 200+ викладачів із різних куточків світу та допомогла 10 000 учням оволодіти ...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions