Партнери

Стати партнером

Ми надзвичайно вдячні всім нашим партнерам, що допомогли та продовжують допомагати проекту.

Ми вдячні компанії Vertex United за грошову допомогу на соціальному хакатоні IDCEE & SocialBoost 2014, де проект ДонорUA посів перше місце.

Ми вдячні організації SocialBoost за систематичну допомогу соціальним проектам та проведення тематичних заходів, де активні громадяни можуть об'єднатись заради вирішення тих чи інших проблем.

Ми вдячні компанії DOU за вагому фінансову допомогу.

За фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Місія Фонду Східна Європа – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Люб'язно нас приймає:

Юридичний партнер:

Технологічні партнери:

Партнери бонусної програми:

На що ми використаємо вашу фінансову допомогу?

Стабільність та ефективність нашої допомоги залежить від кількості та якості наших послуг. Всі ці поняття обєднують єдину вимогу - професійна команда. Тому надважливим завданням - це оплата роботи команди, що складається з координаторів напрямків роботи та регіонів, операторів інформаційного центру, технічної підтримки системи, PR та маркетингу і інше.

Сьогодні ми присутні в 25 містах України, проте цього не достатньо для покриття 100% території України, тому один із напрямків розвитку проекту - це масштабування, на що також необхідні додаткові фінансові ресурси.

Не менш важливо виховувати та навчати українців культури донорства. Тому одним із важливих фінансових вкладень потребує створення та розповсюдження навчальних матеріалів для донорів, центрів крові з метою популяризації донорства крові та нашого проекту.

З питань партнерства, будь ласка, контактуйте:

1. Ірина Славінська
Керівник проекту «ДонорUA»

2. Олександр Краковецький
Технічний керівник проекту «ДонорUA»

Звіти про фінансову допомогу:

2015 рік   |   2016 рік

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions