Партнерство із соціально відповідальним бізнесом

Україна сьогодні переживає часи становлення як держави в цілому, так і в окремих своїх сферах. І ми, як соціальний проект, є частиною цього становлення. Ситуація в сфері охорони здоров'я одна із найскладніших та вайжливіших для громадян України. Сьогодні громадський сектор активно приймає участь у вирішенні питань чи створенні рішень для сфери охорони здоров"я і ми не є виключенням. Адже лише в симбіозі держава-громада-бізнес можливо досягнути найефективнішого результату.

Співпраця з бізнесом для нас – це гарантії росту та забезпечення системної роботи, чого найбільше жадає народ України. Тому ми звертаємось, в першу чергу, до соціально відповідального бізнесу, який готовий інвестувати в майбутнє своєї країни та її громадян, а також бути частиною позитивних змін.

Ми значно скоротили час на пошук донорів крові для декількох міст. На черзі – вся Україна!

ДонорUA – унікальний для України проект. До створення проекту ДонорUA про рекрутинг донорів ніхто не знав. Держава забула про службу крові з часів отримання незалежності і всі наслідки опинились в руках пацієнта, котрий потребує переливання. Ми прийняли нелегке рішення - створити автоматизовану функцію рекрутингу донорів крові для всієї України. створити національний реєстр донорів крові, відкрити статистику наднизької кількість донорів і почати працювати та рятувати життя громадянам України.

Проект створений на основі ВМГО "Асоціація молодих донорів України", яка займається популяризацією безоплатного добровільного донорства і будує культуру донорства з 2007 року та професійною ІТ компанією DevRain Solutions. Цей проект є симбіозом людського краудсорсингу – роботи десятків волонтерів по всій Україні та прагматичного підходу ІТ спеціалістів, метою якого, насамперед, автоматизація та систематизація механізму рекрутингу донорів крові та її компонентів. Наше рішення суттєво полегшує та пришвидшує процес пошуку донорів.

Щодня ми отримуємо десятки дзвінків, електронних листів та запитів на пошук донорів. Безперервна робота сервісу, функціонування інших проектів та організація акцій по всій Україні забезпечується невеликою командою, більшість членів якої працюють на волонтерських засадах.

Що ви отримаєте, підтримавши проект?

Ми навчились працювати без значних фінансових ресурсів. Та в результаті страждає швидкість реалізації ідей, що доірвнюють кількості врятованих життів. Долучившись до проекту, як громадяни України ви отримаєте стабільний соціальний проект, що вже підтвердив свою ефективність. Як соціально відповідальний бізнес, ви отримаєте визнання від наших користувачів, які дізнаються, хто взяв на себе додаткову відповідальність і підтримав важливий для країни проект. Крім того, ми будемо раді розповісти про ваш внесок в соціальних мережах, інтернет-медіа, пресі та телебаченні.

Оберіть зручний для вас формат взаємодії

Ми пропонуємо вам різні варіанти співпраці. Це може бути одноразова чи багаторазова фінансова допомога, участь в бонусній програмі, наша допомога в організації корпоративного дня донора. Ми відкриті до ваших пропозицій і будемо раді співпраці у вищезазначених рамках чи інших, запропонованих вами!

Спонсорські пакети

ПартнерСрібний партнерЗолотий партнерПлатиновий партнерМеценат
Новина на сайті 1+++++
Логотип на сторінці Партнери+++++
Публікація в соц. мережах (10+ тис. підписчиків)+++++
Лекція про донорство крові 2+++++
Корпоративний день донора+++++
Прес-конференція 3++++
Проведення разової всеукраїнської акції 4+++
Персональний семінар від Краковецького Олександра на технічну тематику та мотиваційна лекція по Team Building від Ірини Славінської++
Розроблення та ведення КСО для компанії 5+
25000 грн.50000 грн.100000 грн.150000 грн.250000 грн.

1 Текст до 5000 знаків про діяльність та соціальну активність компанії у сфері донорства крові та участь в розвитку донорського руху України. Розсилка новини по базі донорів.

2 1,5 години лекції про донорство (як готуватись до донорства, хто може бути донором крові, протипокази, процедура здачі крові).

3 Залучення ЗМІ до інформаційного супроводу соціальної активності компанії у сфері донорства, організація та висвітлення активності компанії за допомогою ЗМІ (1 сюжет та 2 публікації).

4 Підготовка та проведення масштабної разової акції із залученням не лише співробітників організації, а й усіх бажаючих (організація виїздної станції переливання, організація місця проведення, фото/відео зйомка, інформаційний супровід через соціальні мережі ДонорUA та сайт, підготовка фото зони, сувенірна продукція).

5 Розроблення та втілення в життя плану на 1 рік соціальної активності компанії (визначення соціальної направленості, організація заходів по здачі крові - 2 акції на рік, висвітлення в ЗМІ, участь у заходах потенційно цікавих партнерів із інших сфер).

На що ми використаємо вашу фінансову допомогу?

Стабільність та ефективність нашої допомоги залежить від кількості та якості наших послуг. Всі ці поняття обєднують єдину вимогу - професійна команда. Тому надважливим завданням - це оплата роботи команди, що складається з координаторів напрямків роботи та регіонів, операторів гарячої лінії, технічної підтримки системи, PR та маркетингу і інше.

Сьогодні ми присутні в 25 містах України, проте цього не достатньо для покриття 100% території України, тому один із напрямків розвитку проекту - це масштабування, на що також необхідні додаткові фінансові ресурси.

Не менш важливо виховувати та навчати українців культури донорства. Тому одним із важливих фінансових вкладень потребує створення та розповсюдження навчальних матеріалів для донорів, центрів крові з метою популяризації донорства крові та нашого проекту.

З питань партнерства, будь ласка, контактуйте:

Ірина Славінська
Керівник проекту «ДонорUA»

Олександр Краковецький
Технічний керівник проекту «ДонорUA»

Звіти про фінансову допомогу:

2015 рік
2016 рік

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.