Бабай Любов Іванівна

Мієлофіброз

Кроводачі
Вік: 68 років
Потрібні донори:
Друга позитивна, A(II)Rh(+),
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові: Комунальний заклад «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4» ДОР, відділення трансфузіології
Дніпро, вул. Ближня, 31
Дніпропетровська область
Місце лікування: Міська лікарня №4, відділення гематології

Любов Іванівна вже чотири роки хворіє на мієлофіброз - складне гематологічне захворювання, при якому знижується рівень всіх кров'яних тілець. Через низькі показники крові є ризик кровотеч, а в такому віці це може бути дуже небезпечним.

Сама Любов каже:

Мене вже було виписали додому. Я почала приймати таблетовану хімію, а це продовжує пригнічувати кровотворну функцію організму і я змушена була повернутися у лікарню.

Жінка живе у селі і приїжджає до лікарні у Дніпро кожні два тижні, щоразу - з гематомами та носовими кровотечами. Здати кров для неї нема кому. Станом на 14 лютого знову потрібна допомога донорів на тромбоцити і на кров!

Мієлофіброз є поєднанням двох різних, але пов'язаних між собою патогенетичних процесів. Клональна мієлопроліферація розвивається на тлі запальних процесів і змін в головному мозку. Відноситься до хронічних захворювань з прогресуючим перебігом. У крові з'являються неповноцінні лейкоцити і еритроцити. Фактично, утворюється дефіцит стовбурових клітин, який призводить до заміни кісткового мозку нефункціональною волокнистою тканиною. В результаті знижується генерація червоних кров'яних клітин.

Додано: рік назад. Остання зміна: 6 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйся на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ще цього не зроблено). Переконайся, що ти можеш допомогти. Потрібно, щоб співпадали група крові та резус, місто та можливість донора здавати вказаний тип кроводачі, що підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануй кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомся з графіком роботи закладу, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здай кров та візьми довідку про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зроби відмітку, що кров здано та прикріпи довідку про здійснену кроводачу.

Довідка автоматично відправляється контактній особі реципієнта чи лікарю і таким чином надається вчасно допомога. А для донора - це можливість взяти участь у бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів. Адже підтверджена довідка - це 100 бонусних балів, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions