Бринь Іван Михайлович

Лімфома Ходжкіна

Кроводачі
Вік: 36 років
Потрібні донори:
Будь-яка
Плазма
Цільна кров
Центр крові: Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Львівська область

В 2011 році у чоловіка виявили лімфому, з того часу він лікується. Зараз стан погіршився через те, що до основної хвороби добавилась ще одна - бешиха на руці. Зараз дуже впав гемоглобін.

Леся, дружина:

Здавати потрібно в центрі переливання, а отой бланк маленький з номером можна залишити в реєстратурі,щоб передали медсестрі Галі з інституту патології крові і трансфузійної медицини.Дуже дякую всім, хто відгукнеться, бо грошей, щоб купувати кров, я уже не маю.

Лімфома Ходжкіна - це різновид пухлинних новоутворень, вражаючих зазвичай лімфатичну систему організму, що складається з об'єднаних між собою дрібними судинами лімфатичних вузлів. В результаті постійного ділення уражених лімфоцитів їх нові клітини переходять на соматичні органи і лімфатичні вузли, порушуючи при цьому їх адекватне функціонування.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі потрібно вказати, що здаєте для Бринь Іван, Інститут патології крові і трансфузійної медицини, гематологічне відділення . Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: 9 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйся на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ще цього не зроблено). Переконайся, що ти можеш допомогти. Потрібно, щоб співпадали група крові та резус, місто та можливість донора здавати вказаний тип кроводачі, що підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануй кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомся з графіком роботи закладу, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здай кров та візьми довідку про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зроби відмітку, що кров здано та прикріпи довідку про здійснену кроводачу.

Довідка автоматично відправляється контактній особі реципієнта чи лікарю і таким чином надається вчасно допомога. А для донора - це можливість взяти участь у бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів. Адже підтверджена довідка - це 100 бонусних балів, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions