Чижевський Ярослав

Мієлодиспластичний синдром, недиференційований

Кроводачі
Вік: 2 роки
Потрібні донори:
A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові: Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 К16
Київська область
Контакти: Станьте донором, щоб допомогти або авторизуйтесь, щоб отримати більше інформації.

Дитина захворіла в січні 2017 року. Спочатку лікували ангіну, потім гострий отит. В квітні Ярослав попав в реанімаційне відділення КМДКЛ №2 та через тиждень для уточнення діагнозу його перевели в ОХМАТДИТ, відділення інтенсивної хіміотерапії (ІХТ). Хлопчик переніс дві діагностичні пункції, і після третьої нарешті лікарям вдалось встановити діагноз. На цей час у дитини дуже слабо функціонує кістковий мозок, швидко знизились життєво важливі показники крові (тромбоцити, еритроцити, лейкоцити). Практично кожного дня вливають тромбоцитну масу або цільну кров. На найближчий час запланована трансплантація кісткового мозку, а покищо Ярослав отримує підтримуючу терапію. На час тривалого лікування потрібні донори тромбоцитної маси з групами крові A(II)Rh(+), A(II)Rh(-) або AB(IV)Rh(+), AB(IV)Rh(-) тільки чоловіки 21-45років.

Ось що пишуть про це в соцмережі Вконтакті:

ТЕРМІНОВО !!! Для мого сина Ярослава потрібні донори крові на тромбоконцентрат... та еритроцитарної масу (цільна кров) з групою A(II)Rh(+).

Мієлодиспластичний синдром – це широкий спектр патологій, які об'єднує єдиний патогенетичний механізм розвитку, що полягає в поєднанні диспластичних змін кісткового мозку та цитопенії в циркулюючої крові. Кожне із захворювань, що супроводжуються розвитком миелодиспластического синдрому, створює підвищений ризик розвитку гострого мієлобластного лейкозу.

Додано: 25 днів назад. Остання зміна: 10 днів назад

Вставити віджет реципієнта на сайт:

<iframe src="https://donor.ua/recipients/iframe/chizhevskiy-yaroslav" frameborder="0" width="750" height="300"></iframe>


Останні новини

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.