Горенко Марія Дмитрівна

Гострий лімфобластний лейкоз

Кроводачі
Вік: 2 роки
Потрібні донори:
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові: Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 К16
Київська область

У дівчинки піднялась температура, мама думала, що то простуда, здали аналізи і виявили гострий лейкоз. 8 місяців Машенька лікувалась у Харкові, пройшла 4 блоки хіміотерапії. Дівчинку направили до Києва, де вона проходила 2 блок хіміотерапії. Зараз Марії зробили трансплантацію кісткового мозку, попереду період відновлення. На цільну кров потрібні донори з 3+.

Катерина, мама:

Здравствуйте, меня зовут Екатерина. Я со своей дочерью Машенькой нахожусь в отделении трансплантации костного мозга в клинике ОХМАТДЕТ. Мы сами с Харькова и знакомых в Киеве нет. Нам в ноябре предстоит трансплантация, а сейчас ми проходим очередную химиотерапию. Срочно нужны доноры, помогите нам, пожалуйста.

Гострий лімфобластний лейкоз — онкологічне захворювання крові, що уражає лімфоїдний росток кровотворення та належить до групи гострих лейкозів.

! Як допомогти?
1. Заплануйте кроводачу через Кабінет донора.
2. Повідомте реєстратуру закладу, що донація адресна - для Горенко Марії, Національна дитяча спеціалізована лікарня Охматдит, відділення трансплантації кісткового мозку.
3. Здайте кров та візьміть довідку, що підтверджує вашу кроводачу.
4. Підтвердіть свою кроводачу в персональному кабінеті на ДонорUA.

Ці прості правила допоможуть вчасно реципієнту отримати допомогу, а вам - актуальну інформацію про потребу!

*Як проходить процедура здачі крові?

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: 5 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйся на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ще цього не зроблено). Переконайся, що ти можеш допомогти. Потрібно, щоб співпадали група крові та резус, місто та можливість донора здавати вказаний тип кроводачі, що підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануй кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомся з графіком роботи закладу, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здай кров та візьми довідку про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зроби відмітку, що кров здано та прикріпи довідку про здійснену кроводачу.

Довідка автоматично відправляється контактній особі реципієнта чи лікарю і таким чином надається вчасно допомога. А для донора - це можливість взяти участь у бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів. Адже підтверджена довідка - це 100 бонусних балів, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions