Кильов Олександр

Саркома Юнінга

Кроводачі
Вік: 8 років
Потрібні донори:
O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові: Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Київська область

Хлопчик захворів в січні 2017 року. Приїхав з мамою з міста Тернопіль на обстеження, діагностику та лікування в дитяче онкологічне відділення НІР. На цей час закінчується третій протокол хіміотерапії. Всього призначено шість протоколів ХТ та операція. Під час такого лікування дуже стрімко знижуються життєво важливі показники крові. Для піддтримки рівню тромбоцитів потрібні донори тромбоцитної маси.

Саркома (лат. Sarcoma; від грец. Σάρξ - «плоть», «м'ясо» + лат. Ōma - «пухлина») - група злоякісних пухлин, похідні активно ділиться, так званої «незрілої» сполучної тканини - кісткової (остеосаркома ), хрящової (хондросаркома), м'язової (міосаркома), жирової (ліпосаркома), стінок кровоносних і лімфатичних судин.

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: 2 днів назад

Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

 1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.
 2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.
 3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.
 4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.
 5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.
 6. Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.
 7. Є питання чи проблеми? Пишіть на електронну адресу .

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів. Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон гарячої лінії +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .


Останні новини

 • 17 червня 2017 р. 18:06
  Всесвітній день донора крові 2017: як це було
  Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія - це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та її компонентах або преп...
 • 7 червня 2017 р. 7:32
  Сертифікат на гру від мережі ескейп-румів Мишоловка
  Бонусна програма ДонорUA набирає обретів і щиро запрошує - відвідати та насолодитись захоплюючими іграми від мережі ескейп-румів Мишоловка. Донори, котрі зареєстровані в системі ДонорUA в персональном...
 • 6 червня 2017 р. 21:22
  Інформація про роботу служби крові стає доступнішою
  З офіційним моніторингом обсягів заготівель, кількості донорів та залишків компонентів крові та витратних матеріалів можна ознайомитись у спеціальній рубриці на сайті МОЗ України. МОЗ України впровадж...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.