Ковтун Любов Михайлівна

Гострий монобластний лейкоз

Кроводачі
Вік: 60 років
Потрібні донори:
Будь-яка
Тромбоцитна маса
Центр крові: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська область

Вже кілька місяців жінка перебуває на лікуванні і щодня її організм бореться з хворобою.

Олександр, син:

Декілька місяців у мами трималась температура. Лікарі не могли встановити точний діагноз, тому постійні прийоми антибіотиків та лікування не приносили жодного результату, а тривала слабкість зовсім знесилювала її. Тільки після зробленої пункції в червні 2017 року лікарі встановили вірний діагноз.У мами почали спостерігати ускладнення після другої хіміотерапії.Вже тиждень показники тромбоцитів в її крові на 0 відмітці. Потрібні донори з 2+ та 2- групою крові.

Гострий монобластний лейкоз — це міжобласна форма лейкозів. Симптоматика захворювання виражена в підвищеній температурі і інтоксикації організму. Виникає гострий монобластний лейкоз в кістковому мозку з мутагенних стовбурових клітин.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі центру потрібно вказати, що здаєте для Ковтун Любов, Київська міська клінічна лікарня № 9, гематологічне відділення №1. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: місяць назад. Остання зміна: 4 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.

Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions