Очередько Максим Віталійович

Лімфома Беркіта 4стадія

Кроводачі
Вік: 4 роки
Потрібні донори:
O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові: Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 К16
Київська область
Контакти: Станьте донором, щоб допомогти або авторизуйтесь, щоб отримати більше інформації.

Хлопчик захворів восени 2016 року. Все почалось з нежиті, постійної болі в горлі, порушення сну, лікування було симптоматичним. Згодом батьки звернулись в Обласну лікарню міста Рівне. В грудні 2016 року дитині видалили аденоїди під загальним наркозом. Через два тиждні зробили повторну операцію і виписали з лікарні. Згодом у хлопчика сталось запалення і значне збільшення лімфовузла на шиї. В кінці січня здійснили повторне обстеження, КТ, аналізи. Після тривалих процедур дитину нарешті направили на лікування в Київ. Після діагностичної операції в лютому, 2017 року виявилось, що пухлина за два тиждні перейшла з третьої в четверту стадію. На цей час дитина приймає третій курс високодозної хіміотерапії в онкогематологічному відділенні. Внаслідок хвороби та дії препаратів у Максима знижені життєво важливі показники крові до критичних цифр. Для того, що б продовжувати лікування майже кожного дня потрібні донори тромбоцитної маси, тільки чоловіки з групами крові 0(I)Rh(+), 0(I)Rh(-).

Ось що пишуть про хворобу Максима в соцмережах:

В хлопчика діагнозували лімфому Беркіта з ураженням нирок, пазух, основної частини потиличної кістки, лімфовузлів шиї зліва, станія IV.

Лімфома – група гематологічних захворювань лімфатичної тканини, що характеризуються збільшенням лімфатичних вузлів та/або ураженням різних внутрішніх органів, у яких відбувається безконтрольне накопичення «пухлинних» лімфоцитів. Перші симптоми лімфом – збільшення розмірів лімфатичних вузлів різних груп (шийних, пахових).

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 22 днів назад

Вставити віджет реципієнта на сайт:

<iframe src="https://donor.ua/recipients/iframe/ocheredko-maksim" frameborder="0" width="750" height="300"></iframe>


Останні новини

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.