Побережнюк Вікторія Вікторівна

Гемолітична анемія, печінково-ниркова недостатність

Кроводачі
Вік: 7 років
Потрібні донори:
AB(IV)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові: Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 К16
Київська область
Контакти: Станьте донором, щоб допомогти або авторизуйтесь, щоб отримати більше інформації.

Дівчинка захворіла 27.03.2017 року, з 31 березня знаходиться в лікарні, відділення токсикології, реанімація. В дитини відмовили нирки. Для того, щоб мати змогу підключити штучну нирку, потрібно підвищити рівень тромбоцитів в крові, інакше може статись потужний крововилив. Потрібні донори тромбоцитної маси, тільки чоловіки.

Гемолітична анемія (лат. Anaemia haemolytica від давньогрецької Αἷμα — «кров», λύσις — «руйнування», розчинення і анемія) — групова назва захворювань, загальною ознакою яких є посилене руйнування еритроцитів, що обумовлює, з одного боку, анемію і підвищене утворення продуктів розпаду еритроцитів, з іншого боку — реактивно посилений еритропоез.

Печінкова недостатність — стан, при якому печінка не може нормально виконувати свої метаболічні функції, який спричинюють некротичні, фіброзні або дистрофічні зміни її паренхіми, і супроводжується в розвиненій та термінальній стадії загальною інтоксикацією організму, неврологічними та психічними розладами.

Ниркова недостатність (уремія) — патологічний синдром, що викликається різними причинами та проявляється раптовими та прогресуючими порушеннями функцій нирок з явищами олігоанурії, азотемії, розладів водно-електролітного балансу.

Додано: місяць назад.

Вставити віджет реципієнта на сайт:

<iframe src="https://donor.ua/recipients/iframe/poberezhnyuk-viktoriya" frameborder="0" width="750" height="300"></iframe>


Останні новини

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.