Сиренко Єлизавета Ігорівна

Нейробластома заочеревинного простору

Кроводачі
Вік: 3 роки
Потрібні донори:
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові: Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Київська область

Нещодавно на огляді у Єлизавети помітили незрозумілі зміни та відправили на обстеження. На УЗД вуло виявлено новоутворення, далі після повного обстеження було знайдено пухлину 10 см, яка дуже швидко розвивається. Кілька днів назад дівчинку з Чернігова терміново доправили до Києва. Зараз їй розпочали перший курс хіміотерапії, попереду довге лікування і постійна потреба донорів. Стан дівчинки дуже важкий, вона не може ходити і дуже збільшений животик. Потрібні донори на тромбоконцентрат з 2+ та 2- групою крові.

Нейробластома - це патологічне новоутворення, що відноситься до пухлинних змін симпатичної нервової системи, що вражає тільки нервові клітини.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі відділення трансфузіології потрібно вказати, що здаєте для Сиренко Єлизавета, Національний інститут раку, відділення дитячої онкології. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 13 днів назад. Остання зміна: 2 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.

Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions