Ващенко Олександр Ігоревич

Гострий промієлецетарний лейкоз тип М3

Кроводачі
Вік: 1 рік
Потрібні донори:
O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові: Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 К16
Київська область
Контакти: Станьте донором, щоб допомогти або авторизуйтесь, щоб отримати більше інформації.

13 лютого Саша захворів, а з 28 березня був переведений з Миргородського р-ну в Полтавську обласну лікарню на діагностику та лікування. Там був проведений перший блок хіміотерапії та дві невдалі спроби здійснити пункцію кісткового мозку. Після цого дитину перевели в Київ, відділення ІХТ. Тут була проведена остаточна діагностика та другий блок хіміотерапії. На цей час у Саші закінчився третій блок хіміотерапії, та ще не наступила реміссія,тому через постійні перепади показників крові йому часто вводять тромбоконцентрат, щоб хоча б трішки стабілізувати стан. Хвороба дуже тяжка і агресивна ,тому потрібно постійно підтримувати загальний стан дитини. Один раз на тиждень вводять цільну кров та майже кожного дня тромбоцитарну масу. На час лікування постійно потрібні донори, тромбоцитної маси, тільки чоловіки.

Гострі лейкози — група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

Додано: місяць назад. Остання зміна: 10 днів назад

Вставити віджет реципієнта на сайт:

<iframe src="https://donor.ua/recipients/iframe/vashchenko-oleksandr" frameborder="0" width="750" height="300"></iframe>


Останні новини

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.