Васильєва Лариса Михайлівна

Гострий мієломонобластний лейкоз

Кроводачі
Вік: 70 років
Потрібні донори:
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська область

Ларисі 70 років, киянка, дуже добра, віруюча, чуйна, освічена та інтелігентна людина, яка на жаль, захворіла на страшну хворобу. Вже півроку Лариса лікується від гострого мієломонобластного лейкозу, не виходить з лікарні, вона стала для неї другою домівкою. Зараз вона проходить черговий курс хіміотерапії, під час якої в неї дуже впали показники крові, тому потрібні донори.

Віталій, син:

Так буває, що хвороба в один момент все кардинально змінює в житті, що сильна жінка, яка звикла в житті досягати всього сама, перетворюється на безпорадну і безсилу людину. Дуже прошу всіх небайдужих людей допомогти моїй найближчій у світі людині - моїй мамі у боротьбі із цією хворобою, бо можливості близьких в пошуках донорів вже вичерпані.

Гострі лейкози — група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

! Як допомогти?
1. Заплануйте кроводачу через Кабінет донора.
2. Повідомте реєстратуру закладу, що донація адресна - для Васильєвої Лариси, Київська міська клінічна лікарня № 9, перше гематологічне відділення.
3. Здайте кров та візьміть довідку, що підтверджує вашу кроводачу.
4. Підтвердіть свою кроводачу в персональному кабінеті на ДонорUA.

Ці прості правила допоможуть вчасно реципієнту отримати допомогу, а вам - актуальну інформацію про потребу!

*Як проходить процедура здачі крові?

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: вчора


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйся на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ще цього не зроблено). Переконайся, що ти можеш допомогти. Потрібно, щоб співпадали група крові та резус, місто та можливість донора здавати вказаний тип кроводачі, що підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануй кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомся з графіком роботи закладу, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здай кров та візьми довідку про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зроби відмітку, що кров здано та прикріпи довідку про здійснену кроводачу.

Довідка автоматично відправляється контактній особі реципієнта чи лікарю і таким чином надається вчасно допомога. А для донора - це можливість взяти участь у бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів. Адже підтверджена довідка - це 100 бонусних балів, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions