Якуба Дарія Євгеніївна

Гострий мієлобластний лейкоз

Кроводачі
Вік: 5 років
Потрібні донори:
O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові: Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 К16
Київська область

Дівчинка приїхала на лікування з Полтавської області разом з бабусею. На цей час закінчився третій блок хіміотерапії із п'яти призначених у відділенні ІХТ (інтенсивної хіміотерапії). Під час такого лікування дуже сильно знижуються всі життєво важливі показники крові, а ослаблений хворобою організм не взмозі відновлюватись самостійно, та ще й внаслідок хвороби у дівчинки критично низький рівень гемоглобіну та тробоцитів. На час тривалого лікування потрібні донори.

Ось що пишуть про Дарію в соцмережах:

Дорогі друзі! Моій прийомній дитині в чотири роки лікарі поставили страшний діагноз-гострий мієлобластний лейкоз (рак крові). Ця болячка зараз лікується,але…це рік лікування. Зараз Дашу перевели в Киів в ОХМАТДИТ, другий поверх…

Гострі лейкози — група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: місяць назад

Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

  1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.
  2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.
  3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.
  4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.
  5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.
  6. Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.
  7. Є питання чи проблеми? Пишіть на електронну адресу .

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів. Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон гарячої лінії +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .


Останні новини

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.