Якуба Дарія Євгеніївна

Гострий мієлобластний лейкоз

Кроводачі
Вік: 5 років
Потрібні донори:
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові: Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 К16
Київська область

Дівчинка приїхала на лікування з Полтавської області разом з бабусею. На цей час закінчився третій блок хіміотерапії із п'яти призначених у відділенні ІХТ (інтенсивної хіміотерапії). Під час такого лікування знижуються всі життєво важливі показники крові, а ослаблений хворобою організм не взмозі відновлюватись самостійно, та ще й внаслідок хвороби у дівчинки критично низький рівень гемоглобіну та тробоцитів. На час тривалого лікування потрібні донори.

Надя, бабуся:

Моїй прийомній дитині в чотири роки лікарі поставили страшний діагноз-гострий мієлобластний лейкоз (рак крові). Ця болячка зараз лікується, але…це рік лікування. Зараз Дашу перевели в Київ в ОХМАТДИТ.

Гострі лейкози — група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі потрібно вказати, що здаєте для Якуба Дар'ї, відділення ІХТ. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 5 місяців назад. Остання зміна: 7 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.

Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions