КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня"

alt text

Українські лікарі, які знаходяться на передовій боротьби з COVID-19, зараз перебувають у зоні дуже високого ризику. Щоб підвищити рівень захисту та безпеки медиків, їм потрібні відповідні засоби індивідуального захисту. Проєкт ДонорUA, БФ "Пацієнти України" та Українська Біржа Благодійності (УББ) об’єднали свої зусилля для забезпечення лікарів у різних регіонах України необхідними ЗІЗ.

Щоб здійснити задумане, організації звернулись до засновників платформи онлайн-концентів Artist.Gives, яка об’єднує артистів Білорусі та України. Протягом тижня артисти двох країн будуть проводити на платформі концерти на підтримку опорної лікарні КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня". Саме вона отримує найвище навантаження через боротьбу з захворюваністю на коронавірус у Луганській області. Задача ДонорUA, БФ "Пацієнти України" та УББ – забезпечити максимально прозорий збір потреб лікарів в ЗІЗ, зібрати необхідну суму, закупити ЗІЗ із підтвердженою медичною сертифікацією та проконтролювати їх доставку в лікарню. У результаті збору потреб, Пацієнти України виявили, що лисичанській лікарні потрібні респіратори, маски, захисне взуття та одяг (ізоляційні халати, водонепроникні фартухи, бахіли, рукавиці), захисні окуляри.

Лише об’єднавшись ми зможемо захистити лікарів від коронавірусу та допомогти їм подолати пандемію COVID-19. Залишайтесь вдома, долучайтесь до благодійних онлайн-концертів або жертвуйте кошти на сторінці проєкту на платформі УББ. Допоможіть нам захистити тих, хто захищає наше з вами здоров’я кожного дня.

Долучитись до збору коштів можна на сайті Української біржі благодійності:

Підтримати

Бажаєте допомогти? Зверніться за контактами, що вказані в інформаційному блоку лікарні! Коли надасте допомогу, напишіть, будь ласка, нам на aid@donor.ua, щоб ми могли оновити потреби та показувати лише актуальну інформацію!

Ознайомитись з матеріалами

Інформація про обладнання або ЗІЗ

Назва Необхідна кількість
Халат ізоляційний медичний одноразовий 200 Деталі
Костюм біозахисту одноразовий 150 Деталі
Рукавички медичні нестерильні нетальковані нітрилові 300 Деталі
Респіратор класу захисту FFP3 100 Деталі
Шапка одноразова хірургічна 200 Деталі
Маски медичні (хірургічні) 10000 Деталі
Захисний щиток 50 Деталі
Захисні окуляри 50 Деталі
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Інформація
Лисичанськ, проспект Перемоги, буд. 134
lis-hospital@ukr.net
380645172363
facebook.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.