Нафєєв Ернес

Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)

Врятовано:
Нафєєв Ернес

Моя історія:

Моє донорське життя почалося у квітні 2012 року, тоді я вперше здав кров і почав рятувати життя іншим людям.

Спонукало мене до донорства трагедія, яка сталася в моїй родині. У 2011 році моя мати у віці 51 року захворіла на рідкісну форму раку, яка зустрічається 3 випадки на 100 тис. населення, це мієломна хвороба. Діагноз їй встановили у гематологічному відділенні Херсонської ОКЛ 19.09. 2011 року, цей день для нас був переломним в нашому житті, адже наша родина тільки почала оговтуватись після смерті батька, який помер у віці 48 років.

Але ми не опустили руки і почали боротись за життя рідної мами, стан якої погіршувався на очах, хвороба одразу вразила нирки і хіміотерапія була протипоказана, тому почали лікувати нирки, на лікування яких пішло 1,5 місяці, весь цей час у мами були жахливі болі,які можно було полегшити лише за допомогою наркотичних лікарських засобів. Коли нарешті креатинин у крові знизився до потрібного рівня, ми зраділи що в нас з'явилася надія на одужання, і лікар призначила хіміотерапію. На фоні лікування, через тиждень, у матері знизився гемоглобін і лікар прийняв рішення провести гемотрансфузію.

На той час у відділенні переливання крові нашої районної лікарні закінчилась кров, якої вона потребувала (2+), і було прийнято рішення викликати донорів медичних працівників із аналогічною групою та резусом, для покращення стану здоров'я мами. Завдяки цим людям рівень гемоглобіну було піднято до нижчої позначки норми. Але нажаль хвороба була суворішою та прогресивнішою і 21.11.2011 року після трьохденної коми хвороба забрала в нас нашу маму...

Тому після цього я зрозумів, що тоді коли нам терміново потрібно була кров нам допомогли донори медики, і після смерті мами трохи прийшовши до буденного життя я пішов до районної лікарні для того щоб стати надією для інших людей, які потребують кров та її компоненти, в цей день я дізнався що в мене 4+ кров і мені повідомили, що такий як я це знахідка, адже із 4 групою крові людей дуже мало.

З того часу я почав сдавати кров безкоштовно та задля здоров'я інших людей яким я зможу врятувати життя або і зовсім вилікувати їх від хвороб. Так після кожної сдачі крові я почуваюсь щасливою людиною і часточку свого щастя дарую іншому.

Рекордсмени
1 Луценко Вадим 17100
2 Кiр'яков Максим 9760
3 Кирюша Олексій 8500
4 Тимків Валентин 7100
5 Сидоренко Михайло 6600
6 Яницький Ігор 6300
7 Воронков Михайло 5700
8 Волчко Роман 5300
9 Рибалка Андрій 5300
10 Петров Вiктор 5200

* рейтинг розраховується на основі бонусної програми