Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Мельничук Анастасія

Третя позитивна, B(III)Rh(+)

Кроводач: 0

Мельничук Анастасія

Моя історія:

Всім привіт)

Мене звати Анастасія і в серпні місяці мені поставили діагноз - гніздова алопеція. Відколи став відомий діагноз і пішов процес обстежень і лікування, настав той момент, коли потрібно було змінити зачіску. Не кожного дня зустрінеш молоду дівчину, коротко стрижену з залисинами по всій поверхні шкіри голови. Я себе прийняла, прийняла хворобу і щиро вдячна їй за те, що конкретно в цей період мого життя вона з'явилась.

І в один момент я зрозуміла, що я можу допомагати іншим людям. Таким ж особливим як і я. І якщо я на це здатна, то чому б цього не зробити? Ніхто незнає, що чекає кожного з нас завтра або через рік. Життя не передбачуване, потрібно насолоджуватися кожною хвилиною, пробувати нове і отримувати позитивні емоції від нового досвіду.

Керуючись цим, я знайшла даний сайт, записалась на здачу крові. Мене переповнюють виключно світлі і добрі емоції, що в моїх силах допомогти людям, які цього дійсно потребують.

Я раджу кожній людині, кожного дня пробувати для себе щось нове, і, обов'язково спробувати себе в донорстві.

Сьогодні допомогли ви, а завтра допоможуть вам!

Всім добра і любові 🤍

Рекордсмени
1 Луценко Вадим 19500
2 Дзюбенко Сергій 14000
3 Кирюша Олексій 11100
4 Кирьяков Максим 11060
5 Гетьманський Вячеслав 10300
6 Ананьєв Сергій 10200
7 Тимків Валентин 10200
8 Богданов Александр 8280
9 Іванишко Леонід 7900
10 Сидоренко Михайло 7600

* рейтинг розраховується на основі бонусної програми