Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Одеські середи

Увага! Ця подія вже пройшла.

14 лютого чекаємо донорів на першу одеську середу! В Одесі стартує проект "Крапля життя" та запрошує одеситів щосереди в приємній компанії, з цікавими історіями, інтерв'ю та подарунками у вигляді значків #клітини_крові долучатись до регулярного безоплатного добровільного донорства крові. У програмі на вас чекає - зламані стереотипи, розвіяні міфи та корисні поради, адже донорство - це не тільки порятунок життя, це і життя з плюсами ;)

Йдуть: Левчук Валентина

У критичних ситуаціях, коли близьким загрожує біда, ми віримо в силу "Фейсбуку", телефонуємо друзям, і мало кому з нас приходить думка про те, що потрібно десь зареєструвати реципієнта. З метою покращення ситуації в Одесі діятиме донорський проект "Крапля життя" за підтримки ДонорUA і Среды_в_охматдете, котрий популяризуватиме регулярне добровільне донорство крові, а також матиме інформаційну підтримку і супровід донорів. Донори на знак підтримки проекту отримають в подарунок значки #клітини_крові лише за умови успішної кроводачі спільно з проектом #крапля_життя.

Щосереди організатори заходу зустрічатимуть та супроводжкватимуть на Одеській обласній станції переливання крові донорів.

Протипоказання до донорства:
Абсолютні
Тимчасові
Рекомендаціі щодо підготовки

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
Одеська обласна станції переливання крові
провулок Бісквітний, 2, Одеса

Коли:
14 лютого 2018 8:00 – 14:00

Умови:
Зареєструйтесь на подію та візьміть з собою паспорт громадянина України!