#коліржиття - флешмоб до Міжнародного дня донора

Увага! Ця подія вже пройшла.

На честь Міжнародного Дня Донора ми починаємо флешмоб #коліржиття. Це буде добра справа, яка зможе надати величезну допомогу суспільству.

Де: Facebook, Instagram

Учасники: компанії з повністю або частково червоними логотипами/аватарами сторінок

Мета: збільшити кількість зареєстрованих донорів в базі ДонорUA. Це дозволить проекту більш ефективно допомагати пацієнтам, котрі потребують переливання компонентів крові. Адже чим більше зареєстрованих донорів - тим більге врятованних життів!

Механіка:

  1. Сторінка ДонорUA робить перший пост з хештегом #коліржиття та закликом реєструватись за посиланням - https://donor.ua/account/register та кидає виклик декільком брендам.
  2. Сторінка бренду, що отримала виклик, робить пост з логотипом/аватаром сторінки без червоного кольору, щоб метафорично підкреслити його важливість та закликає реєструватись у базі донорів.
  3. Сторінка бренду, що отримала виклик, кидає виклик наступним учасникам (партнерам, наприклад).

Додаткова інформація:

До флешмобу можуть приєднатись всі бажаючі компанії (з повністю або частково червоними логотипами/аватарами сторінок) і підтримати розвиток донорського руху України. Не лише тільки ті, що отримали виклик!

Приклад тексту для публікації:

--

Друзі,

Сьогодні у Міжнародний День Донора ми починаємо флешмоб #коліржиття - на підтримку донорського руху України! Флешмоб підкреслює важливість бути донором, адже достатня кількість донорів означає вчасно врятовані життя!

В Україні втричі менше донорів, ніж рекомендує ВООЗ!.

Тож ми, як соціально-відоповідальна компанія, не можемо стояти осторонь і закликаємо всіх реєструватись і ставати донорами крові.

Колір має значення!

alt text

--

Достатньо однієї публікації, щоб підтримати донорський рух та зробити гідну справу, що рятує життя. Зі свого боку ДонорUA використовуватиме кожну можливість, щоб інформувати громадскість про вашу участь та підтримку.


Деталі події

Адреса:
ДонорUA
вул. Богдана Хмельницького, 42, Київ

Початок
14.06.2018 0:00

Кінець
01.07.2018 0:00

Умови:
Ваша публікація в соціальних мережах може врятувати життя!

14.06.2018 0:00:00 -03:00 01.07.2018 0:00:00 -03:00 Europe/Kiev #коліржиття - флешмоб до Міжнародного дня донора https://donor.ua/events/112 вул. Богдана Хмельницького, 42 ДонорUA info@donor.ua