Це - оновлений ДонорUA. Що нового?

Всеукраїнська акція до Дня Святого Миколая "Кращий подарунок – життя!

Увага! Ця подія вже пройшла.

День святого Миколая - довгоочікуване свято для дітей, та й для дорослих, в усьому світі. Ми всі чекаємо на диво! А в переддень свята нам дуже хочеться вірити у добро!

alt text

15 грудня 2018 року чекаємо всіх у Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska. Початок: 10:00 ;) Для вас ми приготували декілька зон. Найголовніша, звісно "Зона Здачі крові", тому що здавати кров разом з нами весело та радісно. Не оминайте "Зону Фудкорт", адже поїсти смаколики потрібно перед та після здачі крові. Не менш важлива Зона «Коробка хоробрості». Тут можна залишити подарунки дітям: іграшки, книги, дитяче харчування, памперси та ін. Зібрані подарунки будуть передані в відділення дитячих онкогематологій міста Києва. Зробити безліч фото та просто відпочити, спілкуючись з друзями можна буде в Фотозоні чи в Лаунж Зоні.

Наша основна ціль в об’єднанні та розв'язанні спільної проблеми – дефіциту донорів. Адже за статистикою, запас донорської крові в Україні втричі нижчий за норму! Тож давайте всі зустрінемось в чарівну суботу грудня, щоб поповнити запаси донорської крові напередодні новорічних свят та зібрати «Коробку хоробрості» з подарунками для дітей у відділення онкогематологій.

Якщо ще ніколи не здавали кров, не турбуйтеся ➡️ ДонорUA.Бот знає відповіді на ваші питання!

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, вул. Велика Вавильківська, 55, Київ

Коли:
15 грудня 2018 10:00 – 14:00

Умови:
ОБОВ'ЯЗКОВО! Мати при собі паспорт та ідентифікациійний код!

15.12.2018 10:00:00 -03:00 15.12.2018 14:00:00 -03:00 Europe/Kiev Всеукраїнська акція до Дня Святого Миколая "Кращий подарунок – життя! https://donor.ua/events/126 вул. Велика Вавильківська, 55 ДонорUA info@donor.ua