Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska
вул. Велика Вавильківська, 55, Київ

Коли:
15 грудня 2018 10:00 – 14:00

Умови:
ОБОВ'ЯЗКОВО! Мати при собі паспорт та ідентифікациійний код!

Всеукраїнська акція до Дня Святого Миколая "Кращий подарунок – життя!

Увага! Ця подія вже пройшла.

День святого Миколая - довгоочікуване свято для дітей, та й для дорослих, в усьому світі. Ми всі чекаємо на диво! А в переддень свята нам дуже хочеться вірити у добро!

Йдуть: Володимир Мельник Овдієнко Марія

alt text

15 грудня 2018 року чекаємо всіх у Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska. Початок: 10:00 ;) Для вас ми приготували декілька зон. Найголовніша, звісно "Зона Здачі крові", тому що здавати кров разом з нами весело та радісно. Не оминайте "Зону Фудкорт", адже поїсти смаколики потрібно перед та після здачі крові. Не менш важлива Зона «Коробка хоробрості». Тут можна залишити подарунки дітям: іграшки, книги, дитяче харчування, памперси та ін. Зібрані подарунки будуть передані в відділення дитячих онкогематологій міста Києва. Зробити безліч фото та просто відпочити, спілкуючись з друзями можна буде в Фотозоні чи в Лаунж Зоні.

Наша основна ціль в об’єднанні та розв'язанні спільної проблеми – дефіциту донорів. Адже за статистикою, запас донорської крові в Україні втричі нижчий за норму! Тож давайте всі зустрінемось в чарівну суботу грудня, щоб поповнити запаси донорської крові напередодні новорічних свят та зібрати «Коробку хоробрості» з подарунками для дітей у відділення онкогематологій.

Якщо ще ніколи не здавали кров, не турбуйтеся ➡️ ДонорUA.Бот знає відповіді на ваші питання!