Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
BankHotel Lviv
вул. Листопадового Чину, 8, 2 поверх, Львів

Коли:
5 листопада 2019 9:00 – 12:30

Умови:
ОБОВ'ЯЗКОВО! Мати при собі паспорт та ідентифікациійний код! Донорами крові можуть бути жителі м. Львів та Львівсько області або ж ті, хто проживає на цій території більше півроку.

Red Brunch - День Донора від проекту «Я, Ніна»

Увага! Ця подія вже пройшла.

Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» – це щомісячна подія, яка проходить кожен перший вівторок місяця. В листопаді День Донора вже вп'яте відбудеться у Києві і нарешті ВПЕРШЕ у ЛЬВОВІ.

Йдуть: Саєнко Мар´ян

5.11 з 9:00 до 12:30 у перший вівторок листопада команда проекту «Я, Ніна» запрошує всіх охочих долучитися до добрих справ і стати донорами крові або волосся у ЛЬВОВІ.

За результатами чотирьох перших Ред Бранчів, які пройшли у Києві 240 людей стали донорами крові, а це означає, що разом ми врятували 720 життів та 17 людей віддали своє волосся на виготовлення перук для дітей, що втратили власне волосся внаслідок хіміотерапії.

Перший Red Brunch у Львові ми проводимо в колаборації з ДонорUA та ДонорUA Львів.

Браслети для наших донорів дарує Guzema Jewelry.

У Львові подія відбувається за підтримки Львівський обласний центр громадського здоров'я, Львівська міська рада, Краса Рятує, Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр служби крові.

Подія пройде в чудовій локації – BankHotel Lviv, який надає нам не лише приміщення для події, але і частування для донорів крові, і власний салон краси для донорів волосся за що ми безмежно вдячні ♥️

Що ви отримаєте за те, що станете донорами:

♥️ Попередню онлайн-консультацію від ДонорUA (всі відповіді на запитання чи можете ви бути донором).

♥️ Неймовірної краси браслет від Guzema Jewelry (такі носить вся команда проекту #ЯнінаCrew, всі друзі проекту, а також всі донори, яких ми також причисляємо до друзів проекту.

♥️ Частування від BankHotel Lviv до та після здачі крові.

♥️ Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг.

♥️ Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові.

♥️ Сотні плюсів до вашої карми!

Як стати донором волосся:

♥️ В рамках Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» разом з соціальною ініціативою Hair for Share буде облаштовано мобільну перукарню. А це означає, що кожен охочий (стать не важлива) з волоссям довжиною понад 35 см може пожертвувати його на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також ви можете принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більше, ніж 5 років тому і воно має гарний вигляд. Волосся може бути сивим або пофарбованим. Не приймається волосся тільки після хімічної завивки.

Крутий перукар обріже ваше волосся та передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ ВОЛОССЯ: https://bit.ly/33Pi4lS Ближче до події вам перетелефонують, щоб узгодити час запису!

На перший Red Brunch у Львові ми радо запрошуємо пресу.

До зустрічі у перший вівторок листопада, друзі ♥️!

ВартоЖити

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти