Тиждень твоєї незалежності (м. Суми)

Увага! Ця подія вже пройшла.

Всім донорам, що прийдуть , одягнені у вишиванки, кольори прапора України або з елементами українського народного вбрання та здадуть кров безоплатно, будуть символічні подарунки, хлопцям – браслети, дівчатам – сучасні стильні патріотичні чокери.

Влітку багато мешканців міста та студентство роз'їжджаються і кількість донорів крові в центрі переливання зменшується.

Донорство в Україні нерегулярне. Часто тільки в трагічні моменти, почувши про велику біду, люди приходять і здають кров. Але ситуація термінового переливання може виникнути в будь-який момент у будь-якої людини. А гарантії на те, що потрібний донор приїде немає!

Тому, для популяризації донорства та з закликом зробити добро сумчанам, які потребують донорської крові, Асоціація молодих донорів України агітує всіх небайдужих протягом тижня, а саме 22, 23 та 25, 26 серпня прийти у Сумський обласний центр Служби крові та долучитися до акції «Тиждень твоєї незалежності.»

Всім донорам, що прийдуть, одягнені у вишиванки, кольори прапора України або з елементами українського народного вбрання та здадуть кров безоплатно, будуть символічні подарунки, хлопцям – браслети, дівчатам – сучасні стильні патріотичні чокери.

Час здійснювати дорослі вчинки і об’єднатись в допомозі один одному! Червоне- то любов…

Протипоказання та підготовка до донорства

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
ТОВ "Сумський обласний центр служби крові"
провулок Громадянський, 2, Суми

Початок:
22.08.2016 7:00
Кінець:
26.08.2016 20:00

Умови:
Обов'язково мати з собою паспорт з місцем реєстрації в Сумах та Сумській області!