Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Прес-клуб реформ
просп. 50-річчя Жовтня, 1, 2 поверх, Кропивницький

Коли:
25 жовтня 2016 12:00 – 14:00

Умови:
УВАГА! Кількість місць обмежена! Реєстрація на заходи обов’язкова: https://goo.gl/Cibu0E

Круглий стіл "Кров новин - новини крові"

Увага! Ця подія вже пройшла.

У вівторок, 25-го жовтня з 12.00 до 14.00 у Прес-клубі реформ відбудеться Круглий стіл з елементами тренінгу для представників медичних установ, органів влади, ЗМІ, неурядових організацій.

Разом із київським медіа-експертом та кіровоградськими фахівцями сфери охорони здоров’я учасники проаналізують сюжети місцевих телеканалів про донорство крові, опубліковані впродовж останнього року. Дізнаються, чи відповідають ці сюжети журналістським професійним та етичним стандартам. Які теми у сфері донорства висвітлюють, а які замовчують житомирські, львівські, харківські та кіровоградські мас-медіа? Чому тема донорства крові нині – одна з найактуальніших для журналістів? Що заважає Україні побудувати сучасну службу крові? Як журналісти можуть рятувати життя, просто виконуючи свої професійні обов’язки? Також організатори поділяться конкретними професійними прийомами та навиками, зокрема з «олюднення» матеріалів та уникнення «кадрів-канібалів».

Організатори: Асоціація «Спільний простір», ВМГО «Асоціація молодих донорів України». Контактна особа: Новобранець Юлія, координаторка проектів ВМГО «Асоціація молодих донорів України», krov.ua.zt@gmail.com та 093 705 24 69

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти