Вампіріада #2

Увага! Ця подія вже пройшла.

Приходьте здавати кров на Хелоувін разом з історичним факультетом ЖДУ! Гарний настрій і фотосесію з вампірами - гарантуємо))

Житомирський осередок ВМГО "Асоціація молодих донорів України" та Рада студентського братства ЖДУ ім.Івана Франка запрошують студентів історичного факультету ЖДУ та не тільки долучитися до Хелоувінської Вампіріади, що відбуватиметься у стінах ЖОЦК вже другий рік поспіль.

Концепція “Вампіріади” проста і жартівлива: ми – волонтери донорського руху – насправді вампіри, саме тому нам регулярно потрібна донорська кров. Шукаємо донорів, бо дуже голодні) У такій жартівливій ігровій формі ми прагнемо не лише поповнити резерви центру крові і покрити наявні запити хворих, хто потребує трансфузій, але й привернути увагу молоді до теми донорства, сприяти розвиткові позитивного іміджу донорства, підвищувати рівень обізнаності населення у питаннях донорства.

Приходьте здавати кров на Хелоувін разом з історичним факультетом ЖДУ! Гарний настрій і фотосесію з вампірами - гарантуємо))

Посилання на подію у соц. мережах:https://vk.com/event131371447

Для вас ми підготували корисні матеріали, які допоможуть підготуватись до кроводачі:

Або ж отримайте консультацію за телефоном (067) 20 80 303.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
Житомирський обласний центр крові
Кибальчича, 16, Житомир

Коли:
31 жовтня 2016 8:00 – 13:00

Умови:
Зареєструйся на https://donor.ua/account/register та заплануй кроводачу через календар кабінету користувача