Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Дні донора для маленьких пацієнтів дитячої обласної лікарні м.Дніпро

Увага! Ця подія вже пройшла.

24, 25, 26 квітня - Дні донора для маленьких пацієнтів дитячої обласної лікарні. Найцінніше в нашому житті - діти та їх здоров'я. Обласна дитяча клінічна лікарня просить здати кров для дітей!

У Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні надається екстрена та планова медична допомога дітям від 0 до 18 років практично в усіх напрямках. За 2016 рік проліковано близько 14 тисяч хірургічних хворих, 25 тисяч звернень за допомогою на травматологічний пункт. У лікарні щорічно проводиться близько 9 тисяч операцій різного ступеня складності. Проходять лікування хворі з опіками, політравмами, онкологічними та гематологічними захворюваннями. У важких випадках життя дитини залежить від наявності в потрібний момент препаратів крові. Незважаючи на наявність різних кровозамінників, донорська кров і зараз залишається життєво необхідною в багатьох випадках для порятунку дитячих життів. Щорічно Дніпропетровська обласна дитяча лікарня переливає маленьким пацієнтам препаратів крові від 2500 - 3000 донорів. Тільки за 2016 рік у обласній дитячій лікарні перелито близько 200 літрів еритроцитів, 100 літрів плазми, 40 літрів альбуміну та інших препаратів крові. Родичам і знайомим постраждалих дітей самі часом не впоратися із забезпеченням необхідною кількістю препаратів крові.

24 квітня 9.00-13.00 - Обласна дитяча лікарня, вул.Космічна, 13. перший корпус, перший поверх, травм.пункт 25-26 квітня 8.00-13.00 - Обласна станція переливання крові (Банк крові), пр.Б.Хмельницкого (вул.Героїв Сталінграда), 17

Бажаючі допомогти - ОБОВ'ЯЗКОВО реєструємося П.І.Б. і дата участі СМС-повідомленням на номер 050 85 169 25.

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
Обласна дитяча клінічна лікарня, Обласна станція переливання
вул.Космічна, 13, пр.Б.Хмельницького, 17, Дніпро

Початок:
24.04.2017 9:00
Кінець:
26.04.2017 13:00

Умови:
З собою необхідно мати паспорт громадянина України з реєстрацією на території України, копію ІПН, для внутрішньо переміщених осіб - довідку переселенця. Вага донора - не менше 50 кг. На момент кроводачи не повинно бути нежиті, проявів застуди, алергії, герпесу.