11 травня здаємо кров у лікарні швидкої допомоги, м.Дніпро

Увага! Ця подія вже пройшла.

Друзі, закінчуємо з вживанням спиртного, смажених шашликів і поспішаємо допомагати! 11 травня здаємо кров в лікарні швидкої допомоги!

В Україні зараз триває Тиждень безпеки дорожнього руху, і в багатьох містах людей закликають стати донорами для постраждалих в ДТП. У нашому місті таких пацієнтів дуже часто приймає саме Лікарня швидкої допомоги. У лікарні постійно проходять лікування пацієнти, які постраждали в ДТП, а також від ножових поранень, з шлунково-кишковими і іншими серйозними кровотечами. Більшість ситуацій - непланові, все відбувається дуже швидко, і для оперативної допомоги в запасі завжди має бути багато донорської крові! Особливо питання актуальне після травневих свят, коли через вихідні донори не здавали кров.

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
Дніпропетровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги
вул.В.Антоновича (колишня Свєрдлова), 65, Дніпро

Коли:
11 травня 2017 8:30 – 12:30

Умови:
Бажаючі стати донорами - реєструємося ПІБ СМС-повідомленням на номер 050 85 169 25. Чекаємо вас у відділенні трансфузіології лікарні швидкої допомоги (ул.В.Антоновіча, бивш.Свердлова, 65). Воно знаходиться в дев'ятиповерховому хірургічному корпусі на першому поверсі. З собою мати паспорт з пропискою і копію ідентифікаційного коду.