Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Дніпропетровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги
вул.В.Антоновича (колишня Свєрдлова), 65, Дніпро

Коли:
11 травня 2017 8:30 – 12:30

Умови:
Бажаючі стати донорами - реєструємося ПІБ СМС-повідомленням на номер 050 85 169 25. Чекаємо вас у відділенні трансфузіології лікарні швидкої допомоги (ул.В.Антоновіча, бивш.Свердлова, 65). Воно знаходиться в дев'ятиповерховому хірургічному корпусі на першому поверсі. З собою мати паспорт з пропискою і копію ідентифікаційного коду.

11 травня здаємо кров у лікарні швидкої допомоги, м.Дніпро

Увага! Ця подія вже пройшла.

Друзі, закінчуємо з вживанням спиртного, смажених шашликів і поспішаємо допомагати! 11 травня здаємо кров в лікарні швидкої допомоги!

В Україні зараз триває Тиждень безпеки дорожнього руху, і в багатьох містах людей закликають стати донорами для постраждалих в ДТП. У нашому місті таких пацієнтів дуже часто приймає саме Лікарня швидкої допомоги. У лікарні постійно проходять лікування пацієнти, які постраждали в ДТП, а також від ножових поранень, з шлунково-кишковими і іншими серйозними кровотечами. Більшість ситуацій - непланові, все відбувається дуже швидко, і для оперативної допомоги в запасі завжди має бути багато донорської крові! Особливо питання актуальне після травневих свят, коли через вихідні донори не здавали кров.