Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт
Деталі події

Адреса:
Дніпропетровська обласна станція переливання крові
пр.Б.Хмельницького (вул.Г.Сталінграду), 17, Дніпро

Початок:
12.06.2017 8:00
Кінець:
16.06.2017 13:00

Умови:
Паспорт громадянина України с пропискою на території України, для пеерселенців - довідка про реєстрацію у Дніпрі. Копія ідентифікаційного коду.

Всесвітній день донора крові у Дніпрі

Увага! Ця подія вже пройшла.

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК) і з 12 по 16 червня Дніпропетровська обласна станція переливання крові чекає всіх бажаючих долучитися до цього свята.

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК) і з 12 по 16 червня Дніпропетровська обласна станція переливання крові чекає всіх бажаючих долучитися до цього свята. Ця подія є приводом для залучення уваги громадськості до питання про потреби людства у безпечній крові та її продуктах і висловлення подяки донорам крові за те, що вони, здаючи кров, допомагають рятувати життя людей.

Щороку надзвичайні ситуації загрожують життю і здоров'ю мільйонів людей. За останнє десятиліття катастрофи забрали понад 1 мільйон життів. Щороку вони зачіпають більше 250 мільйонів чоловік у всьому світі. Природні катастрофи, такі як землетруси, повені та урагани формують значні потреби в невідкладної медичної допомоги і, в той же самий час, нерідко призводять до руйнування життєво важливої ​​інфраструктури охорони здоров'я. Антропогенні катастрофи, а також дорожньо-транспортні пригоди та збройні конфлікти, теж формують великі потреби в медичній допомозі і терапії першої лінії.

Переливання крові - невід'ємний компонент надання невідкладної медичної допомоги. В умовах надзвичайних ситуацій потреба в переливанні крові зростає, а її виконання стає більш складним.

Дана тема особливо актуальна зараз для України і для Дніпра зокрема, враховуючи військовий конфлікт на Сході України.

Не чекайте, поки трапиться лихо. Здавайте кров! Здавайте її зараз. Здавайте її часто.