Всесвітній день донора крові у Дніпрі

Увага! Ця подія вже пройшла.

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК) і з 12 по 16 червня Дніпропетровська обласна станція переливання крові чекає всіх бажаючих долучитися до цього свята.

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові (ВДДК) і з 12 по 16 червня Дніпропетровська обласна станція переливання крові чекає всіх бажаючих долучитися до цього свята. Ця подія є приводом для залучення уваги громадськості до питання про потреби людства у безпечній крові та її продуктах і висловлення подяки донорам крові за те, що вони, здаючи кров, допомагають рятувати життя людей.

Щороку надзвичайні ситуації загрожують життю і здоров'ю мільйонів людей. За останнє десятиліття катастрофи забрали понад 1 мільйон життів. Щороку вони зачіпають більше 250 мільйонів чоловік у всьому світі. Природні катастрофи, такі як землетруси, повені та урагани формують значні потреби в невідкладної медичної допомоги і, в той же самий час, нерідко призводять до руйнування життєво важливої ​​інфраструктури охорони здоров'я. Антропогенні катастрофи, а також дорожньо-транспортні пригоди та збройні конфлікти, теж формують великі потреби в медичній допомозі і терапії першої лінії.

Переливання крові - невід'ємний компонент надання невідкладної медичної допомоги. В умовах надзвичайних ситуацій потреба в переливанні крові зростає, а її виконання стає більш складним.

Дана тема особливо актуальна зараз для України і для Дніпра зокрема, враховуючи військовий конфлікт на Сході України.

Не чекайте, поки трапиться лихо. Здавайте кров! Здавайте її зараз. Здавайте її часто.

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Деталі події

Адреса:
Дніпропетровська обласна станція переливання крові
пр.Б.Хмельницького (вул.Г.Сталінграду), 17, Дніпро

Початок:
12.06.2017 8:00
Кінець:
16.06.2017 13:00

Умови:
Паспорт громадянина України с пропискою на території України, для пеерселенців - довідка про реєстрацію у Дніпрі. Копія ідентифікаційного коду.