Корпоративний день донора WINNER

Увага! Ця подія вже пройшла.

1 грудня співробітники компанії WIINER зможуть долучитись до розвитку донорського руху України та здати кров. Адже саме в цей день компанія WINNER святкуватиме Корпоративний день донора.

Компанія WINNER вважає, що корпоративна соціальна відповідальність – це обов’язок компанії перед суспільством і наочне підтвердження того, наскільки серйозно компанія ставиться до майбутнього України.

Соціально відповідальна компанія - це свідомість кожного працівника, котрий поділяє цінності організації та своїм власним прикладом долучається до благодійних вчинків на користь суспільства. Тож запрошуємо 1 грудня долучитись вас до Корпоративного дня донора WINNER та у спеціально відведеному приміщені офісу здати кров, і як результат - врятувати життя.

Нагадаємо, що один донор потенційно рятує до 3-х життів.

Бажаємо вам міцного здоров'я і до зустрічі 1 грудня!

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.
Деталі події

Адреса:
ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД", вул. Дачна, 5-А, с. Капітанівка

Коли:
1 грудня 2017 9:00 – 13:00

Умови:
Обов'язково візьми з собою паспорт громадянина України та ідентифікаційний код!

01.12.2017 9:00:00 -03:00 01.12.2017 13:00:00 -03:00 Europe/Kiev Корпоративний день донора WINNER https://donor.ua/events/94 вул. Дачна, 5-А ДонорUA info@donor.ua