Публікації в медіа

# Дата Медіа Назва і опис  
1 20.09.2017 Дело.UA Украинские IT-проекты в Health Care: сила в интеграции
Чем украинские разработчики способны удивить международный рынок Health Care? Об этом рассказали участники первого мероприятия из цикла "Стартап-нация: тренды и темы для ІТ-проектов в Украине и мире". Не смотря на то, что ДонорUA — социальный, по своей сути, сервис, все процессы и подходы у нас как в реальном бизнесе. А отсутствие заказчика позволяет нам много экспериментировать и искать действительно инновационные решения, используя современные технологии и инструменты. В частности, мы разработали ДонорUA.Бот — чатбот для популярных мессенджеров, который умеет отвечать на вопросы о противопоказаниях к донорству.
Читати
2 02.09.2017 Радіо свобода «Ніхто не має права вимагати у пацієнта шукати донорів» – Славінська
Питаннями пошуку донорів крові має займатись центр крові чи станція переливання, і ніхто не може вимагати від пацієнта самостійно шукати собі донора. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповіла президент Асоціації молодих донорів України Ірина Славінська. За її словами, через недосконалість системи служби крові 40% заготовленого матеріалу просто знищується.
Читати
3 20.04.2017 shipovnik.ua Депутати партії «Відродження» стали волонтерами-донорами крові для відділення дитячої травматології
20 квітня в Миколаєві відбулася благодійна акція «Здай кров - врятуй життя», і кожен бажаючий міг здати кров для відділення травматології Миколаївської дитячої обласної лікарні. Молодіжна громадська організація «UP», спільно з «Асоціацією молодих донорів України» звернулися до лідера Миколаївської обласної організації партії «Відродження» народного депутата України Артема Іллюка, щоб зробити акцію масштабної, повідомленнями в ЗМІ та інформаційними афішами залучити максимальну кількість молоді і донести важливість і необхідність почесної ролі донора молодим миколаївцям. Команда «Відродження» із задоволенням відгукнулася - не тільки фінансово, а й поділилася своєю кров'ю, причому, навіть депутатської.
Читати
4 19.04.2017 bit.ua «Якщо ти не є частиною рішення - ти є частиною проблеми»: Ірина Славінська про донорство крові в Україні"
Ірина Славінська, CEO DonorUA і президент Асоціації молодих донорів України, розповідає про особливості та проблеми донорства в Україні.
Читати
5 05.04.2017 UaUa.info Як здати кров для дитини: міфи і правда про донорство крові
Ірина Славінська, президент Асоціації Молодих Донорів України і засновник пректу ДонорUA розповіла UaUa.info чому в Україні досі донорську кров доводиться шукати в авральному режимі, і як стати донором, щоб змінити нарешті цю ситуацію. «Терміново потрібна кров дитині!» - такі прохання про допомогу зустрічаються часто-густо. Часом, врятувати чиєсь життя дуже легко: достатньо на півгодини заглянути в найближчий донорський пункт."
Читати
6 03.03.2017 zik.ua Донорство як громадянська позиція: які зміни очікують службу крові
Україна повинна була б реформувати службу крові до кінця 2017 року. Це передбачено Угодою про асоціацію з ЄС, проте вже зараз очевидно, що вчасно цей процес не буде завершений. Тим часом громадські ініціативи вже зараз допомагають пацієнтам, які потребують переливання крові, знаходити донорів швидше і показують, як цій службі працювати ефективніше. Президент ВМГО «Асоціація молодих донорів України», засновниця проектів «ДонорUA» та uDonors Ірина Славінська розповіла в інтерв’ю ІА ZIK, чому для України важливе запровадження регулярного донорства і які труднощі є на шляху реформування цієї системи.
Читати
7 01.03.2017 galinfo У Львівському центрі служби крові обладнають сучасну лабораторію
Реформування служби крові в Україні потребує великих видатків. Зокрема, для оснащення відповідної лабораторії у Львівському обласному центрі служби крові потрібно щонайменше 8 млн гривень. Про це сьогодні, 1 березня, в коментарі журналістам розповів заступник головного лікаря Львівського обласного центру служби крові Ігор Горбаль. Наприкінці 2015 року в Україні розпочалось реформування служби крові. Цей процес є складний та затратний. За попередньою інформацією, до 2020 відбудеться реформування служби крові повністю.
Читати
8 01.03.2017 times.lviv.ua Реформування служби крові: коли, як і навіщо?
Донори, громадські активісти, представники медичних установ і влади почали діалог щодо принципових проблем реформування української служби крові. Консорціум громадських організацій Асоціація «Спільний простір» та Асоціація молодих донорів України реалізовують проект задля створення в Україні сучасної служби крові, пропагування регулярного донорства. Пілотними містами були Житомир, Кропивницький, Львів та Харків.
Читати
9 01.03.2017 Дивись.info Через неякісну перевірку крові ми потенційно збільшуємо кількість хворих, — президентка АМДУ
Президентка Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України», засновниця проектів «ДонорUA» та «uDonors» про те, чому Львову і всій Україні необхідні нові методи перевірки донорської крові. 1 березня у Львові громадські активісти, представники мед. закладів і влада обговорювали стратегію реформування служби крові. ІА Дивись.info поспілкувалася з Іриною Славінською, президенткою Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України», засновницею проектів «ДонорUA» та «uDonors» про національну стратегію розвитку служби крові, проблеми, які є сьогодні у сфері донорства та роль громадських активістів у цьому.
Читати
10 01.03.2017 zik.ua В Україні розпочинають обговорення реформи служби крові
Донори, громадські активісти, представники медичних установ і влади розпочали діалог щодо принципових проблем реформування української служби крові. Консорціум громадських організацій Асоціація «Спільний простір» та Асоціація молодих донорів України реалізовують проект задля створення в Україні сучасної служби крові, пропагування регулярного донорства. Пілотними містами були обрані Житомир, Кропивницький, Львів та Харків.
Читати
11 01.03.2017 ТРК Львів Реформування служби крові: коли, як і навіщо?
Донори, громадські активісти, представники медичних установ і влади почали діалог щодо принципових проблем реформування української служби крові. Консорціум громадських організацій Асоціація «Спільний простір» та Асоціація молодих донорів України реалізовують проект задля створення в Україні сучасної служби крові, пропагування регулярного донорства. Пілотними містами були Житомир, Кропивницький, Львів та Харків.
Читати
12 01.03.2017 Львівська міська рада Реформування служби крові: коли, як і навіщо?
Донори, громадські активісти, представники медичних установ і влади почали діалог щодо принципових проблем реформування української служби крові. Консорціум громадських організацій Асоціація «Спільний простір» та Асоціація молодих донорів України реалізовують проект задля створення в Україні сучасної служби крові, пропагування регулярного донорства. Пілотними містами були Житомир, Кропивницький, Львів та Харків.
Читати
13 01.03.2017 Дивись.info У Львові розповіли про концепцію реформування служби крові
1 березня у Львові активісти, представники медичних установ і влади розповіли, що принесе реформа служби крові українцям. Про те, як створюється національна система крові, як реформувати службу крові та що це дасть у підсумку, 1 березня у Львові говорили громадські активісти разом з представниками влади та медичних установ. За словами заступника головного лікаря Львівського обласного центру служби крові Ігоря Горбаля, державна концепція реформування крові передбачає переоснащення служби крові, тестування донорської крові та її зберігання.
Читати
14 28.02.2017 zaxid.net Прес-конференція на тему: «Реформування служби крові: коли, як і навіщо?»
Під час прес-конференції розкажуть: – чому реформування служби крові в Україні – умова Асоціації України з ЄС; – як можна стати рушієм реформи конкретній людині; – відповіді на практичні питання: хто може і хто не може бути донором крові, чи можна заразитися під час донації, чому важливо здавати кров не імпульсивно, а регулярно тощо.
Читати
15 28.02.2017 Обозреватель Український проект застосовує чат-ботів для пошуку донорів крові
Чат-боти стають сьогодні одним з найпопулярніших інструментів взаємодії з аудиторією, а їхній функціонал постійно зростає: вони можуть відповідати на запитання, консультувати, розважати, оплачувати рахунки і т.д. Проте у нашому випадку чат-боти рятують людські життя. Ми створили віртуального співбесідника для всеукраїнського проекту ДонорUA, щоб з його допомогою пришвидшити процес пошуку донорів та полегшити комунікацію з його учасниками.
Читати
16 20.02.2017 ТЕЛЕКОМПАНИЯ "МТВ-ПЛЮС" Сдай кровь – спаси жизнь!
Мелітопольська станція переливання крові освоює сучасні технології і запрошує донорів дізнатися про тих, хто потребує крові, через інтернет Щорічно на Мелітопольської станції переливання здають кров більше 5-ти тисяч донорів. За словами завідуючої відділом комплектації донорських кадрів Тетяни Кіссо, зараз запасів крові достатньо, але їх постійно потрібно поповнювати. За її словами, мелітопольці активно здають кров. Останнім часом серед донорів все більше молоді.
Читати
17 16.02.2017 Новий день Мелітополь Здай кров - подаруй любов!
Під таким гаслом 13 і 14 лютого в Мелітопольській міській станції переливання крові проходила акція до Дня всіх закоханих. Організатори акції - Мелітопольська станція переливання крові, Асоціація молодих донорів України, весільний центр «Vera Decor», мелітопольський фотограф Андрій Безсонов і Житомирська станція переливання крові.
Читати
18 15.02.2017 0619.com.ua Студенти поповнили банк крові в День Святого Валентина
У Мелітополі підвели підсумки соціальної акції "Здай кров - подаруй любов". Вона ініціювалася медиками Мелітопольської станцією переливання крові в тандемі з Асоціацією молодих донорів України, фотографом Андрієм Бессоновим і одним з весільних салонів міста. До участі в акції запрошувалися закохані пари, які готові взяти участь у благій справі і допомогти нужденним людям. Городяни проявили активну позицію, відвідавши станцію переливання крові сім'ями і навіть студентськими групами.
Читати
19 15.02.2017 Канал "Житомир" ДонорUA в ефірі "Єдина країна. Гаряча лінія" про Міжнародний день дітей хворих на рак
Канал "Житомир" http://tvradiozt.com.ua/ Програма "Єдина країна. Гаряча лінія" Ведуча - Вікторія Лук'яненко
Читати
20 15.02.2017 chdtu.edu.ua Студенти ЧДТУ у День закоханих здавали кров для онкохворих дітей
Молодь Черкаського державного технологічного університету підтримала акцію «Червоне то любов», приурочену до Дня закоханих та Всесвітнього дня онкохворої дитини. Головною метою акції «Червоне то любов» стала популяризація донорства серед молоді та залучення щонайбільше людей до донорського руху. Цього разу до акції долучилося максимальне число осіб, яку може прийняти станція переливання крові за добу: 40 студентів ЧДТУ, ЧНУ та громадських активістів.
Читати
21 14.02.2017 телеканал Вікка "ЧЕРВОНЕ ТО ЛЮБОВ": У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ СТУДЕНТИ ЧЕРКАСЬКИХ ВИШІВ ЗДАВАЛИ КРОВ
У Черкасах організували акцію зі здачі крові "Червоне то любов", повідомляє УНН-Центр. Акцію "Червоне то любов" зініціювала Асоціація молодих донорів України спільно зі студентськими радами ЧДТУ та ЧНУ ім. Б. Хмельницького, яку приурочили до Дня закоханих та Всесвітнього Дня онкохворої дитини. За словами співкоординатора Асоціації молодих донорів у Черкасах Сергія Шмиголя, мета заходу – залучити якомога більше людей до руху в Черкасах здавати донорську кров.
Читати
22 14.02.2017 телеканал Антенна У Черкасах студенти масово здають кров
Черкаські студенти організувались та разом пішли здавати кров, в рамках акції з популяризації донорства серед молоді. Адже в Україні відчувається гостра недостача донорської крові. За даними ВООЗ, в Україні на одного мешканця в рік потребується 12-15 мл, зараз же – лише 8-9 мл. Долучитися до акції вирішила і четвертокурсниця Інна. Дівчина зізнається, що кров здає вперше, але з підтримкою друзів страху немає.
Читати
23 14.02.2017 УНН-Центр Акція зі здачі крові “#Червоне_то_любов” стартувала у Черкасах
ЧЕРКАСИ. 14 лютого. УНН-Центр. У Черкасах організували акцію зі здачі крові “#Червоне_то_любов”, передає кореспондент УНН-Центр. Акцію “#Червоне_то_любов” зініціювала Асоціація молодих донорів України спільно із студентськими радами ЧДТУ та ЧНУ ім. Б. Хмельницького, яку приурочили до Дня закоханих та Всесвітнього Дня онкохворої дитини.
Читати
24 14.02.2017 Вчасно служба новин Донорська акція #Червоне_то_любов у Черкасах відбулась сьогодні
В Україні відчувається гостра недостача донорської крові. За даними ВООЗ, в Україні на одного мешканця в рік потребується 12-15 мл, зараз же – лише 8-9 мл, — повідомляє портал новин “Провсе”. З метою пропаганди донорства крові серед молоді міста Черкаси Асоціація молодих донорів України спільно із Студентською радою Черкаського державного технологічного університету та Студентською радою Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького ініціювали акцію #Червоне_то_любов, приурочену до Дня всіх закоханих (14 лютого) та Всесвітньому дню онкохворої дитини (15 лютого).
Читати
25 14.02.2017 1.zt.ua Житомиряни долучились до здачі крові у день всіх закоханих
14 лютого у день всіх закоханих Житомирський обласний центр крові провів акцію «Здай кров-подаруй любов!». Дійство відбулось з ініціативи ВМГО «Асоціації молодих донорів України» та Житомирського осередку ДонорUA. Подія приурочена до Міжнародного Дня Онкохворої дитини, що датується 15 лютого.
Читати
26 14.02.2017 Радіо КРОК До Дня Святого Валентина у Житомирському обласному центрі крові організували чергову акцію по збору крові
Житомирський обласний центр крові, 14 лютого, до Дня усіх закоханих організував чергову акцію по збору донорської крові та її компонентів для відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні. Проте, головним приводом для проведення акції послугував не день Святого Валентина, а Всесвітній день онкохворої дитини, що також відзначається у цей день. У холі адміністратури, на бажаючих поділитися частинкою себе чекали не лише анкети для заповнення, а й романтична фотозона та смаколики від Львівської майстерні шоколаду.
Читати
27 14.02.2017 VGORODE.UA Здай кров - подаруй любов: одеситів мотивують стати донорами
Сьогодні, 14 лютого, на Одеській обласній станції переливання крові пройшла благодійна акція "Здай кров - подаруй любов". Про це повідомляє Odessa.Report. Головна мета акції - привернення уваги одеситів до проблеми донорства в Україні та популяризація безкоштовного донорства, в тому числі автоматизованої системи рекрутингу донорів крові - Donor.ua.
Читати
28 14.02.2017 Пушкинская.net У День всіх закоханих одесити здали кров для онкохворих діток.
14 лютого, одеситам запропонували з користю відзначити міжнародний День закоханих. В Одеській обласній станції переливання пройшов захід «Здай кров - подаруй любов», приурочене також до всесвітнього Дня онкохворих дітей.
Читати
29 14.02.2017 odessa.net.ua Одеські патрульні стали донорами крові для онкохворих дітей
Співробітники патрульної поліції взяли участь в акції «Здай кров - подаруй життя!», Що проходила з нагоди Всесвітнього дня онкохворої дитини. Представники правоохоронних органів стали донорами і здали по 450 мілілітрів крові, яка піде малюкам, які перебувають в дитячій обласній лікарні.
Читати
30 14.02.2017 Украинская Служба Информации Одесити відзначили День закоханих, здавши кров для онкохворих дітей
Організатором заходу виступила «Асоціація молодих донорів України». Вони сподіваються, що в майбутньому одесити стануть частіше відвідувати станції переливання крові і допомагати дорослим і дітям. Відзначимо, що напередодні 14 лютого донорами для онкохворих дітей стали і одеські патрульні.
Читати
31 14.02.2017 Ukrainian bessarabia Одеситів запрошують взяти участь у донорському русі
14 лютого, в Одеській обласній станції переливання крові проводиться благодійна акція «Здай кров - подаруй любов». Ініціаторами є співробітники станції і одеське представництво ВМГО «Асоціація молодих донорів України». Як інформують організатори акції на своїй сторінці в Facebook, подія приурочена до Дня Святого Валентина і Всесвітнього дня онкохворої дитини. В рамках заходу можна перевірити своє здоров'я, експрес-методом протестуватися на ВІЛ / СНІД-інфекції і Kell (групу антигенів), а також визначити групу крові.
Читати
32 14.02.2017 Первый городской В день Святого валентина одесити здають кров, щоб допомогти онкохворим дітям
14 лютого в Одеській обласній станції переливання крові проходить акція "Здай кров - подаруй любов". Вона приурочена до Дня всіх закоханих та Дня онкохворих дітей. "Ми впевнені, що цей захід принесе багато користі. Очікуємо сьогодні понад сто донорів. На жаль, за допомогою однієї акції ми не наповнимо банк крові, тому розраховуємо, що люди будуть до нас повертатися на постійній основі", - говорить головний лікар Одеської обласної станції переливання крові Михайло Бартко.
Читати
33 14.02.2017 Репортер «Здай кров - отримай любов». В Одесі проходить донорська акція до Дня святого Валентина
«Здай кров - подаруй любов». Одесити здали кров для онкохворих дітей. У нашому місті така акція в День святого Валентина пройшла вперше. Так активісти закликали людей приєднуватися до допомоги нужденним.
Читати
34 14.02.2017 7 телеканал В Одесі проходить акція «Здай кров - подаруй любов»
Здати кров щодня приходить близько півсотні одеситів. Щорічно це близько 10 тисяч. Медики кажуть, що збільшилася кількість повторних донорів, найактивнішу населення - люди до 35 років. Щоб поповнювати банк крові, волонтери створили сайт, де кожен може стати донором (https://donor.ua/, анкета https://donor.ua/account/register). До донорства можуть приєднатися всі бажаючі, які досягли 18 років. Якщо ви хочете стати донором, приходьте за адресою Бісквітний провулок, 2/3. Тут вас чекають щодня, з понеділка по п'ятницю, з 8 ранку.
Читати
35 14.02.2017 Телеканал Академия Здай кров - подаруй любов
Телеканал Академія про донорську акцію в Одесі 14 лютого.
Читати
36 14.02.2017 ТРК "Круг" Здай кров - подаруй любов
14-го лютого з ініціативи представництва «Асоціації молодих донорів України» на Одеській обласній станції переливання крові відбулася акція «Здай кров - подаруй любов». Мета акції - привернути одеситів до донорського руху і поповнити запаси крові для мед. установ.
Читати
37 14.02.2017 Телерадиокомпания Южная Волна Здай кров - подаруй любов
З самого ранку на станції переливання крові людно. Одесити прийшли здавати кров. Деякі - навіть зі своїми другими половинками. Акція, яку її організатори символічно назвали "Здай кров - ПОДАРУЙ ЛЮБОВ", на День святого Валентина проходить вперше. На станції переливання крові готові прийняти понад сто осіб за один день.
Читати
38 14.02.2017 МЕСТНЫЕ ВЕСТИ Найбільш чуйними при дачі крові до Дня святого Валентина виявилися студенти
13-14 лютого в Мелітополі пройшла акція «Здай кров - подаруй любов!», Причому найактивнішими учасниками цієї акції стали мелітопольські студенти. Про це журналісту «МВ» розповіла завідуюча ОКДК Мелітопольської станції переливання крові Тетяна Кіссо.
Читати
39 13.02.2017 0619.com.ua У Мелітополі закохані поповнюють банк крові
До участі у незвичайній акції до Дня Святого Валентина запрошувалися закохані пари, які готові безоплатно поділитися з нужденними кров'ю. "Здай кров - подаруй любов" - під таким девізом на Мелітопольської станції переливання крові сьогодні стартувала незвичайна акція по здачі крові. Акцію ініціюють медики Мелітопольської станції переливання крові, Асоціація молодих донорів України в тандемі з представниками весільного салону міста і фотографа Андрія Безсонова, каже завідувачка ОКДК Мелітопольської станції переливання крові Тетяна Кіссо.
Читати
40 13.02.2017 Южный курьер Одеситів закликають "здати кров і подарувати любов"
"Асоціація молодих донорів України" і ДонорUA 14 листопада запрошували всіх одеситів взяти участь у благодійній акції, присвяченій Дню всіх закоханих і Всесвітнього дня онкохворої дитини. В рамках акції можна перевірити своє здоров'я, експресс методом визначити наявність ВІЛ / СНІД інфекції та Kell (група антигенів), а також визначити групу крові.
Читати
41 13.02.2017 ТЕЛЕКОМПАНИЯ "МТВ-ПЛЮС" Здай кров - подаруй любов!
У Мелітополі стартувала акція «Здай кров - подаруй любов!», Приурочена до Дня Святого Валентина. Протягом двох днів медики Мелітопольської станції переливання крові чекають всіх бажаючих взяти участь у благій справі. Першими до цієї благородної акції приєдналися студенти.
Читати
42 13.02.2017 provce.ck.ua Завтра в Черкасах відбудеться донорська акція #Червоне_то_любов
В Україні відчувається гостра недостача донорської крові. За даними ВООЗ, в Україні на одного мешканця в рік потребується 12-15 мл, зараз же – лише 8-9 мл. З метою пропаганди донорства крові серед молоді міста Черкаси Асоціація молодих донорів України спільно із Студентською радою Черкаського державного технологічного університету та Студентською радою Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького ініціюють акцію #Червоне_то_любов, приурочену до Дня всіх закоханих (14 лютого) та Всесвітньому дню онкохворої дитини (15 лютого).
Читати
43 08.02.2017 ТЕЛЕКОМПАНИЯ "МТВ-ПЛЮС" Наближається День закоханих
14 лютого, всі закохані відзначать одне з улюблених свят - День Святого Валентина. У Мелітополі пройде ряд заходів, приурочених до цього свята: городяни виберуть романтичну пару, зможуть купити «Подарунок з любов'ю» на виставці-ярмарку, а також допомогти нужденним і здати кров в рамках акції в станції переливання крові.
Читати
44 07.02.2017 0619.com.ua Закоханих мелітопольців звуть здати кров за безкоштовну фотосесію
13 і 14 лютого закохані пари запрошувалися на здачу крові. Після їх запросили на фотосесію біля барвистих декорацій. Таким чином молоді люди безоплатно допомогли людям, що потребують переливання, і заодно поповнили свій архів новими фотознімками. Фото знайдете за посиланням https://vk.com/krov_ua_melitopol. Всім без винятку подарують червоні браслети, які стануть пам'яттю про хорошу справу на користь людям.
Читати
45 07.02.2017 SK1 Донори в рамках акції "#червоне то любов" допомагають онкохворим дітям
Волонтери donor.ua підготували акцію до дня закоханих 14-го лютого та дня онкохворої дитини 15-го лютого «Червоне то любов». Всі небайдужі зможуть здати кров в Житомирському центрі крові та цим допомогти онкохворим дітям. «Донори безпосередньо діляться самим цінним, що у них є, – це кров. На сьогодні в Україні і в кожній країні світу немає такого замінника, як людської крові.
Читати
46 31.01.2017 КРОК Радіо Червоне то любов! Нова донорська акція у Житомирському обласному центрі крові
У День всіх закоханих, 14 лютого, житомирян запрошують відвідати Житомирський обласний центр крові та стати донором для відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні. Оскільки цього дня відзначають ще і Всесвітній день онкохворої дитини. Організаторами заходу стали Асоціація молодих донорів України на чолі із Юлією Новобранець. Програмою заходу передбачена не лише процедура здачі крові а й романтичні фотосесії від відомих фотостудій, разом із солодкими валентинками. Також кожен донор, що братиме участь у данній акції отримає подарунок від організаторів і партнерів акції, серед яких: солодощі, білети у кіно та театр.
Читати
47 12.01.2017 Ukraine-in Підсумки роботи проекту Donor.ua в Дніпрі в 2016 році
Donor.ua - це всеукраїнський проект, запущений Асоціацією молодих донорів України в 2015 році. Про це, 12 січня в прес-центрі ІА «МІСТ-ДНІПРО» на прес-конференції розповіла виконавчий директор Асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова. «У 2016 році в рамках проекту було проведено 13 акцій по залученню нових донорів. До кроводач за підсумками акцій було допущено 318 донорів. Також ми брали участь в 3-х акціях лікарні ім. Мечникова.
Читати
48 20.12.2016 Журнал Житомира Накануне Нового года в Житомире проведут акцию по сдаче крови для детей
Накануне Нового года, 24 декабря, в городе Житомире состоится донорская акция в пользу отделения онкогематологии областной детской клинической больницы. Об этом в соцсети сообщает Житомирский ячейка Всеукраинской молодежной общественной организации "Ассоциация молодых доноров Украины".
Читати
49 20.12.2016 Житомир.info Житомирян закликають напередодні Нового року здати кров для паціэнтів відділення онкогематології обласної дитячої лікарні
24 грудня, в суботу, в КУ «Житомирський обласний центр крові» за адресою вул.Кібальчича, 16 з 8:00 до 13:00 відбудеться всеукраїнська донорська акція «Подаруй життя - стань донором!» на користь паціэнтів відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Про це повідомляэ Житомирський осередок ВМГО «Асоціація молодих донорів України».«Усі, хто не маэ протипоказань, зможуть здати кров, а решта разом з ельфами з «Майстерні Арт-простір» матиме змогу зібрати подарунки та підписати новорічні вітальні «Добрі листівки» дітям, які зустрінуть зимові свята на лікарняних ліжках.
Читати
50 20.12.2016 0412.ua У Житомирі відбудеться передноворічна донорська акція
24 грудня відбудеться передноворічна суботня донорська акція на користь відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Про це повідомили в соцмережі. "Здаватимемо крові діткам, збиратимемо подарунку та підписуватимемо новорічні вітальні листівки! Приєднуйтеся і ви", - йдеться у повідомленні.
Читати
51 20.12.2016 Житомир.info Житомирян закликають напередодні Нового року здати кров для пацієнтів відділення онкогематології обласної дитячої лікарні
24 грудня, в суботу, в КУ «Житомирський обласний центр крові» за адресою вул.Кібальчича, 16 з 8:00 до 13:00 відбудеться всеукраїнська донорська акція «Подаруй життя – стань донором!» на користь пацієнтів відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.
Читати
52 19.12.2016 Кременчуцька газета Кременчужан зовут сдать кровь, чтобы спасти детей
Кременчужане с сегодняшнего дня начали сдавать кровь, чтобы спасти детские жизни. В городе стартовала акция «В кожній краплині здоров’я дитини», инициированная Всеукраинской молодежной общественной организацией «Ассоциация молодых доноров Украины». Сегодня на станцию переливания крови пришли патрульные полицейские, многие из которых, к слову, являются постоянными донорами.
Читати
53 19.12.2016 Телеграфъ Кременчужани віддали кров, щоб врятувати життя
- Вирішив долучитися до акції, адже у нас у місті багато тих, хто потребує нашої допомоги. У місті часто виникають ДТП з потерпілими. Ми здаємо кров з надією, що вона принесе користь кременчужанам. Кров необхідно здавати з позитивними емоціями, щоб вона дарувала надію на оздоровлення, - зазначив поліціянт з 4-ї роти Олександр Захарченко, який понад 10 разів здавав кров.
Читати
54 17.12.2016 RAD103.4fm Анонс подій тижня
В суботу 24 грудня в Житомирському обласному центрі крові відбудеться акція "Подаруй життя - стань донором!". Збиратимуть кров на користь відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Бажаючих долучитися до акції чекають з 8.00 до 13.00 години за адресою в Житомирі Кібальчича, 16. Щоб знати про актуальні потреби конкретної групи крові у окремому місті, потрібно зареєструватися в системі на сайті Донор UA https://donor.ua/account/register
Читати
55 16.12.2016 Репортер У Житомирі влаштують донорську акцію
У Житомирі 24 грудня влаштують акцію зі здачі крові на користь відділення онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні. Здача крові буде проходити у Житомирському обласному центрі крові за адресою Кібальчича, 16 у суботу 24 грудня з 8:00 до 13:00. Донором може стати будь-яка здорова людина від 18 до 65 років з масою тіла більше 50 кілограмів.
Читати
56 15.12.2016 КРОК Радіо Подаруй життя - стань донором
«Подаруй життя - стань донором!» - саме з таким гаслом планується проведення передноворічної акції, 24 грудня з 8:00 до 13:00. у Житомирському обласному центрі крові. Мета акції збір крові, іграшок та святкових листівок, для дітей з відділення онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні. До того ж там будуть новорічні чарівні ельфи, із майстерні «Art-простір» - партнерів акції які розважатимуть донорів.
Читати
57 15.12.2016 Радіо Крок Подаруй життя - стань донором
«Подаруй життя - стань донором!» - саме з таким гаслом планується проведення передноворічної акції, 24 грудня з 8:00 до 13:00. у Житомирському обласному центрі крові. Мета акції збір крові, іграшок та святкових листівок, для дітей з відділення онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні. До того ж там будуть новорічні чарівні ельфи, із майстерні «Art-простір» - партнерів акції які розважатимуть донорів.
Читати
58 15.12.2016 Житомир.today У центрі крові відбудеться передноворічна донорська акція, під час якої збиратимуть іграшки для дітей з онкогематології
У Житомирському обласному центрі крові 24 грудня відбудеться передноворічна донорська акція, під час якої збиратимуть іграшки для відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.
Читати
59 21.11.2016 youtube.com Донори крові, журналистика, PR і передчасно народженні діти
Як ЗМІ висвітлюють тематику донорства крові та які проблеми служби крові замовчані у ЗМІ розказали Леся Ярошенко, Юлія Новобранець, Олександр Чекмишев.
Читати
60 21.11.2016 youtube.com Юлія Новобранець - донорство на Житомирщині_телеканал Житомир
Юлія Новобранець - координаторка Житомирського представництва ВМГО "Асоціація молодих донорів України" розповідала на телеканалі Житомир у передачі Єдина країна про особливості донорства крові та її компонентів на Житомирщині та реалізацію проекту Кров новин - новини крові. Як журналісти висвітлюють тематику донорства і що варто змінити з метою заохочення до донорстького руху населення.
Читати
61 17.11.2016 http://ukranews.com/ "Асоціація молодих донорів України" та Асоціація "Спільний простір" відзначають відсутність популяризації теми донорства у ЗМІ
"Асоціація молодих донорів України" та Асоціація "Спільний простір" відзначають відсутність популяризації теми донорства в засобах масової інформації. Про це на прес-конференції про перші результати громадського проекту "Кров новин - новини крові" у прес-центрі Українських Новин повідомила координатор проекту "Кров новин - новини крові" Леся Ярошенко.
Читати
62 14.11.2016 ukranews.com Прес-конференція: "Донори крові, журналістика, PR і передчасно народжені діти: що їх об’єднує?"
17 листопада 2016 року, о 12.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулася прес-конференція про перші результати громадського проекту "Кров новин – новини крові".
Читати
63 08.11.2016 http://nakipelo.ua/ Неделя донорства: правила, порядок сдачи и бонусы
В Харькове началась Неделя донорства, которая продлится до 11 ноября. В этот период ежедневно с 10:00 до 10:30 на станции метро «Алексеевская» волонтеры встречают потенциальных доноров и сопровождают в областной центр службы крови на улице Клочковская, 366.
Читати
64 05.11.2016 khpg.org Харківських журналістів навчали відповідально висвітлювати тематику донорства
На сьогоднішній день місцеві ЗМІ висвітлюють тематику донорства крові пасивно, але коректно. Про це повідомили громадські активісти з Асоціації «Спільний простір» (АСП) та «Асоціації молодих донорів України», що відвідали Харків 3 листопада й провели заходи для місцевих журналістів.
Читати
65 04.11.2016 youtube.com Насправді. «Кровь новостей-новости крови»
В программе «Насправді» говорили о донорстве и том, что в прессе существует проблема освещения донорства. Медиаэксперы, присутствующие в студии отметили, что в Харькове служба крови открыта к сотрудничеству, хотя в большинстве регионов Украины есть серьезные проблемы с забором крови и образуются авралы, когда крови катастрофические не хватает.
Читати
66 03.11.2016 dozor.kharkov.ua/ Журналисты и донорство: стартовал проект «Кровь новостей – новости крови»
Тренинг для журналистов с целью информирования СМИ и общества о проблемах донорства крови в Украине прошел сегодня, 3 ноября, в Харьковском национальном университете им. В. Н. Каразина.
Читати
67 03.11.2016 insidernews.info Вадим Яворский: адресное донорство вредно
Акция включала в себя два мероприятия — брифинг в Харьковском областном центре службы крови и лекцию в Университете им. Каразина. На брифинге главный врач областного центра службы крови Вадим Яворский озвучил основные проблемы донорства в Харькове.
Читати
68 03.11.2016 city.kharkov.ua Для харьковских журналистов провели тренинг по проблеме донорства крови
Тренинг для журналистов с целью информирования СМИ и общества о проблемах донорства крови в Украине прошел сегодня, 3 ноября, в Харьковском национальном университете им. В. Н. Каразина. Как сообщил глава мониторинговых проектов ассоциации «Спільний простір» Александр Чекмышев, в харьковских СМИ с сентября 2015 года по сентябрь 2016 года вышло 30 публикаций на тему донорства: семь на телевидении, семь в прессе и 16 на различных интернет-сайтах.
Читати
69 03.11.2016 objectiv.tv В Харькове стартовал проект «Кровь новостей - новости крови»
Его цель – повысить уровень осведомленности общественности в вопросе донорства. Харьков – один из четырех городов Украины, который получил грант на проведение подобной акции. Полицейский Олег Глебов впервые стал донором в 2014 году, тогда решил помочь раненым бойцам в военном госпитале. На протяжении двух лет мужчина регулярно сдает кровь два раза в месяц.
Читати
70 03.11.2016 persha.kr.ua/ Від PERSHої особи: донорство та “новини крові” у Кропивницькому
Проект “Кров новин – новини крові” реалізується за підтримки Посольства США в Україні. Кропивницький – одне з 4 міст України, яке отримало грант на проведення такої акції. Проект уже побував у Львові, Житомирі та Харкові. Це спільна акція журналістів та волонтерів у сфері донорства.
Читати
71 03.11.2016 www.prostir.ua Харків приймає акцію «Кров новин – новини крові»
10.00 – 10.45. Харківський обласний центр служби крові (вул. Клочківська, 366): «Правда і міфи про донорство крові». Показова донація в режимі реального часу + брифінг для журналістів. Харківські волонтери здаватимуть кров. Журналісти зможуть відстежити, сфотографувати або зняти всі етапи цього процесу на камеру, на будь-якому етапі поставити запитання донорам і медикам.
Читати
72 03.11.2016 www.objectiv.tv Александр Чекмышев, медиаэксперт, Юлия Новобранец, менеджер по региональному развитию «Асоціації молодих донорів України»
В программе «Насправді» говорили о донорстве и том, что в прессе существует проблема освещения донорства. Медиаэксперы, присутствующие в студии отметили, что в Харькове служба крови открыта к сотрудничеству, хотя в большинстве регионов Украины есть серьезные проблемы с забором крови и образуются авралы, когда крови катастрофические не хватает.
Читати
73 03.11.2016 У Кременчуці хочуть реалізувати пілотний проект «Асоціації молодих донорів України» У Кременчуці хочуть реалізувати пілотний проект «Асоціації молодих донорів України»
31 жовтня перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та заступник міського голови Ольга Усанова провели зустріч із президентом ВМГО «Асоціація молодих донорів України» СЕО ДОНОР UA Іриною Славінською та кременчуцьким волонтером, лікарем Ростиславом Зауральським. Наразі організація хоче налагодити ефективну співпрацю із Кременчуком, повідомили у міській раді.
Читати
74 03.11.2016 В КРЕМЕНЧУГЕ ПЛАНИРУЮТ ВНЕДРИТЬ ПИЛОТНЫЙ ПРОЕКТ «АССОЦИАЦИИ МОЛОДЫХ ДОНОРОВ УКРАИНЫ» В КРЕМЕНЧУГЕ ПЛАНИРУЮТ ВНЕДРИТЬ ПИЛОТНЫЙ ПРОЕКТ «АССОЦИАЦИИ МОЛОДЫХ ДОНОРОВ УКРАИНЫ»
По информации пресс-службы Кременчугского горсовета, «Ассоциация молодых доноров Украины» работает в различных регионах Украины уже около 10 лет и хочет наладить эффективное сотрудничество в этом направлении с Кременчугом.
Читати
75 02.11.2016 У КРЕМЕНЧУЦІ ХОЧУТЬ РЕАЛІЗУВАТИ ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ “АСОЦІАЦІЇ МОЛОДИХ ДОНОРІВ УКРАЇНИ” У Кременчуці планують впровадити пілотний проект «Асоціації молодих донорів України»
Асоціація молодих донорів України має наміри запровадити у Кременчуці пілотний проект щодо залучення мешканців міста, станції переливання крові та закладів охорони здоров’я до донорського руху. Асоціацією розроблено автоматизовану систему залучення донорів до донорського руху ДОНОР UA, а також створено робота, який допомагає залучати людей до донорства. В березні 2015 році було запущено автоматизовану систему для станцій переливання крові ( національний реєстр донорів), у якому наразі налічується близько 7, 5 тисяч донорів. Мета програми – зробити так, щоб люди, які потребують допомоги, могли її швидко отримати, а потенційні донори знати, коли і кому потрібна їх допомога.
Читати
76 02.11.2016 Пілотний проект - Кабінет Центру крові ДонорUA_Кременчук Пілотний проект - Кабінет Центру крові ДонорUA у місті Кременчук
Розпочато підготовку до запуску пілотного проекту в Кременчуці - Кабінет Центру крові, що несе в собі такі функції як - автоматизація процесів рекрутингу донорів крові, передача інформації про потреби та залишки на станції компонентів крові, відкритий календар заходів та інші. Все це проходить на базі вже працюючого проекту ДонорUA.
Читати
77 31.10.2016 Як готуватись до донорства. Лекція Іри Славінської для компанії Luxoft Як готуватись до донорства. Лекція Іри Славінської для компанії Luxoft
Дуже часто виникають у людей, котрі вирішили стати донорами крові чи її компонентів - як готуватись? Які потрібно робити аналізи? Як буде проходити процедура? Як харчуватись? Чи є певні застереження? На все це ми даємо відповіді в ході лекції, що з радістю читаємо як співробітникам компанії, яка виявила бажання долучитись до нашого проекту Корпоративний День Донора, так і для всіх інших бажаючих!
Читати
78 31.10.2016 Новини СК1 Сюжет на каналі СК1 про проект "Кров новин - новини крові"
"Кров новин - новини крові" - проект спрямований на підвищення обізнаності суспільства про донорство крові, виділення значення регулярного донорства. Сюжет починається з 13 хвилини.
Читати
79 31.10.2016 Благодійні акції у Житомирі Програма "Єдина країна. Гаряча лінія"
В програмі "Єдина країна. Гаряча лінія" піднімається питання порятунку життів благодійними громадськими організаціями. Обговорюються проблеми і шукаються шляхи їх вирішення.
Читати
80 31.10.2016 Результати моніторингу ЗМІ в рамках проекту "Кров новин – новини крові" Українські ЗМІ висвітлюють тему донорства крові вкрай пасивно
За результатами моніторингу ЗМІ в рамках проекту "Кров новин – новини крові" - українські ЗМІ висвітлюють тему донорства крові вкрай пасивно.
Читати
81 31.10.2016 У Житомирі привертали увагу до проблеми донорства крові У Житомирі привертали увагу до проблеми донорства крові
Правда і міфи про донорство крові. Роль засобів масової інформації у висвітленні проблем діяльності служби крові в Україні. Тренінг на цю тему відбувся у Житомирі.
Читати
82 27.10.2016 kirovohradpressclub.org Кров новин – новини крові
Цього тижня у Кропивницькому пройшла акція “Кров новин – новини крові”, першим етапом якої стала публічна донація, другим – круглий стіл з елементами тренінгу «Служба крові в Україні: реалії і картинка у ЗМІ» у Прес-клубі реформ, де зібралося близько понад чотири десятки журналістів, а також майбутніх репортерів (студентів КДПУ ім. В. Винниченка) на чолі з куратором Іриною Ткаченко, аби побачити та проаналізувати матеріали журналістів про донорство, навчитися писати їх правильно.
Читати
83 27.10.2016 youtube.com Ранкова кава Ольга Ткаченко_27 10 2016_Кропивницький
Ольга Ткаченко - координатор Кропивницького представництва ВМГО "Асоціація молодих донорів України" розповідала в студії Ранкова кава про діяльність свою локальну та детальніше про автоматизовану систему рекрутингу донорів крові та її компонентів ДонорUA.
Читати
84 25.10.2016 persha.kr.ua “Кров новин” у Кропивницькому: як місцеві ЗМІ пишуть про донорство
“Під час дослідження ми з’ясували, що більшість матеріалів – це оголошення про потребу в донорах конкретної людини та про успішне проведення масових акцій, зокрема, рятувальників, поліцейських. Але дуже мало історії конкретно донорів, історій людей, які зіткнулися з проблемами під час спроби здати кров. Також бракує просвітницьких матеріалів про те, як готуватись до донорства, які є протипоказання тощо”, – зазначила керівник проекту Леся Ярошенко.
Читати
85 21.10.2016 youtube.com Благодійні акції у Житомирі
Канал "Житомир" Програма "Єдина країна. Гаряча лінія" Ведуча - Таміла Нестерук
Читати
86 21.10.2016 zt.vkadri.com/ Новини Житомирщини: У Житомирі привертали увагу до проблеми донорства крові
У Житомирі привертали увагу до проблеми донорства крові
Читати
87 21.10.2016 zt.20minut.ua Донорський Житомир: кров на вагу золота
У давні часи донорство було популярним, можна навіть сказати, модним і безумовно благородним заняттям. Часто в житомирських ЗМІ можна побачити інформацію про терміновий збір крові для пацієнта в лікарні. Також через соціальні мережі заохочують людей до донорства. Під час важкої хвороби кров стає дорожчою від золота, і тоді всі ниточки життя, які тримають пацієнта на цьому світі, сплітаються в тонку трубку, підведену до донора. Відомо, що здоров’я не купиш за гроші, а людська кров у потрібну хвилину може врятувати життя.
Читати
88 20.10.2016 103fm.com.ua Українські ЗМІ висвітлюють тему донорства крові вкрай пасивно
Результати моніторингу ЗМІ були оприлюднені в Житомирському обласному центрі крові в рамках проекту "Кров новин – новини крові". Аналізом роботи журналістів, в тому числі й житомирський, над проблематикою донорства займаються активісти з Асоціації "Спільний простір" та ВМГО "Асоціації молодих донорів України". Так голова моніторингових проектів Олександр Чекмишев розповів, що за результатом моніторингу житомирських медіа упродовж року було зафіксовано всього 30 матеріалів та згадок про донорство крові: 11 на телебаченні, 10 у пресі та 9 на Інтернет-сайтах. Проблемою більшості журналістських матеріалів є шаблонність, мінімальний обсяг, не повне висвітлення тем про нові форми фінансування, модернізацію та інновації в сфері донорства. Бракує й аналітичних матеріалів.
Читати
89 20.10.2016 youtube.com У Житомирі привертали увагу до проблеми донорства крові
Правда і міфи про донорство крові. Роль засобів масової інформації у висвітленні проблем діяльності служби крові в Україні. Сьогодні тренінг на цю тему відбувся у Житомирі.
Читати
90 12.10.2016 Коли донорської крові в одній лікарні бракує, в іншій – її виливають Коли донорської крові в одній лікарні бракує, в іншій – її виливають
В Україні назріла необхідність реформи центрів донорства крові. Адже через низький рівень координації між такими центрами та недолуге законодавство, літри донорської крові утилізують у той час, як в інших медичних закладах відтерміновують операції через її брак.
Читати
91 11.10.2016 http://zik.ua/ Громадські активісти: Коли донорської крові в одній лікарні бракує, в іншій – її виливають
В Україні назріла необхідність реформи центрів донорства крові. Адже через низький рівень координації між такими центрами та недолуге законодавство, літри донорської крові утилізують у той час, як в інших медичних закладах відтерміновують операції через її брак.
Читати
92 14.09.2016 На Львівщині бракує донорської крові Сюжет львівських журналістів 24 Каналу про акцію «Твоя кров – рятівна!»
14 вересня рятувальники Головного управління ДСНС України у Львівські області долучились до акції «Твоя кров – рятівна!». Успішно пройшовши медичний огляд та заповнивши всі необхідні документи, кожен рятувальник подарував комусь із дітей такі вкрай необхідні 450 мл крові, врятувавши цим чиєсь життя. Щиро дякуємо рятівникам Львівщини та Миколаївщини за чергові врятовані життя!
Читати
93 13.05.2016 YouScan Наши кейсы: как при помощи YouScan ищут доноров
Приятно, когда есть что рассказать об успехах своих клиентов и партнеров. Вдвойне приятнее, когда о них рассказывают ведущие отраслевые СМИ (для тех, кто не перешел по ссылке, речь идет о победе ДонорUA в шведском конкурсе стартапов). Мы тоже порадовались успехам ребят и решили взять интервью у технического руководителя и соучредителя сервиса Александра Краковецкого.
Читати
94 11.04.2016 ВСЕ ПРО ВСЕ Українська система пошуку донорів крові в web-мережі стала кращою в європейських країнах
Український сервіс, адресований на швидкий пошук донорів крові, переміг у конкурсі соціальних інновацій Startup Weekend: Social Innovation у Стокгольмі. Олександр Краковецький, співзасновник проекту, повідомив, що стартап, з самого початку розрахований для роботи тільки на території Української держави, увійде до складу проекту udonors і почне розширювати зону дії і на інші країни світу.
Читати
95 11.04.2016 nikinform.com НИКИНФОРМ Николаевское онлайн-издание никинформ. Новости Николаева. Украинская система поиска доноров победила в конкурсе Social Innovation в Стокгольме
Украинская интеллектуальная система поиска доноров крови признана победителем конкурса Startup Weekend в Стокгольме.
Читати
96 11.04.2016 Хартия'97 Украинский стартап ДонорUA победил в европейском конкурсе
Украинскую систему поиска доноров крови признали победителем конкурса Startup Weekend: Social Innovation в Стокгольме.
Читати
97 11.04.2016 Вголос Українська команда стала переможцем конкурсу Startup Weekend: Social Innovation у Стокгольмі
Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові визнана переможцем конкурсу Startup Weekend у Стокгольмі
Читати
98 11.04.2016 ИА Кремлевская пресса Украинский стартап победил в конкурсе в Швеции
Сервис ДонорUA, запущенный годом ранее, это автоматизированная система по поиску донора крови. Всего в проекте зарегистрировано около 4,5 тыс доноров, каждый день данная цифра растет на 10-20 человек в день.
Читати
99 10.04.2016 MEDIEMIX Український стартап визнали найкращим на міжнародному конкурсі
Українська інтелектуальна система для пошуку донорів перемогла на міжнародному конкурсі Startup Weekend у Стокгольмі. Про це розповів технічний керівник і засновник сервісу Донор.UA Олександр Краковецький, пише видання AIN. Українська розробка дає змогу використовувати сучасні комунікаційні канали для "розумного пошуку" донорів
Читати
100 10.04.2016 MEDIEMIX Український стартап визнали найкращим на міжнародному конкурсі
Українська інтелектуальна система для пошуку донорів перемогла на міжнародному конкурсі Startup Weekend у Стокгольмі. Про це розповів технічний керівник і засновник сервісу Донор.UA Олександр Краковецький, пише видання AIN. Українська розробка дає змогу використовувати сучасні комунікаційні канали для "розумного пошуку" донорів
Читати
101 10.04.2016 Белрынок Проект ДонорUA победил на конкурсе в Стокгольме
Украинская интеллектуальная система поиска доноров крови Donor.ua признана победителем конкурса Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме. Проект также направлен на координацию доноров крови и пропаганде безвозмездного донорства в Украинском государстве.
Читати
102 10.04.2016 NP NewsPile Украинский проект ДонорUA победил на конкурсе в Швеции
Украинский проект ДонорUA, который поможет быстрее устанавливать контакт с желающими сдать кровь, победил на конкурсе Startup Weekend: Social Innovation.
Читати
103 10.04.2016 Укринформ Мультимедийная платформа иновещания Украины Donor.ua победила в конкурсе европейских стартапов
Украинская интеллектуальная система поиска доноров крови Donor.ua признана победителем конкурса Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме.
Читати
104 10.04.2016 Новости России На международном конкурсе победил украинский сервис поиска доноров Новости России
Управляющий IT-компании DevRain Solutions и сооснователь ДонорUA Александр Краковецкий говорит, что система вначале была разработана для Украинского государства, а сейчас выводится на международный уровень в рамках проекта udonors.
Читати
105 10.04.2016 ГОРДОН Украинский стартап, помогающий найти доноров крови, победил на конкурсе в Стокгольме
Сайт ДонорUa помогает найти донора с нужными группой крови, резус-фактором и местом жительства.
Читати
106 10.04.2016 24 Радіо Український стартап виграв міжнародний конкурс в Швеції
Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові зайняла перше місце на конкурсі Startup Weekend у Стокгольмі.
Читати
107 10.04.2016 e-gorlovka.com.ua Украинский стартап признали лучшим на международном конкурсе
Социальный стартап Donor.ua победил в конкурсе Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме. Проект также направлен на координацию доноров крови и пропаганде безвозмездного донорства в государстве Украина.
Читати
108 10.04.2016 UAZMI Український стартап ДонорUA переміг на конкурсі в Стокгольмі
Український сервіс для швидкого контакту між реципієнтами та донорами крові переміг на конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, який проходив у Стокгольмі.
Читати
109 10.04.2016 ICTV Факти Український проект ДонорUA переміг на конкурсі в Швеції
Український проект ДонорUA, який допоможе швидше встановлювати контакт з охочими здати кров, переміг на конкурсі Startup Weekend: Social Innovation.
Читати
110 10.04.2016 HROMADSKE.TV Громадське телебачення Український стартап ДонорUA переміг на конкурсі в Стокгольмі
Український сервіс для швидкого контакту між реципієнтами та донорами крові переміг на конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, який проходив у Стокгольмі.
Читати
111 10.04.2016 Ukraine News Український стартап ДонорUA переміг на конкурсі в Стокгольмі
Український сервіс для швидкого контакту між реципієнтами та донорами крові переміг на конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, який проходив у Стокгольмі.
Читати
112 10.04.2016 Российское сетевое издание Первый национальный Украинский стартап победил на престижном европейском конкурсе
Команда социального стартапа ДонорUА одержала победу в конкурсе Startup Weekend: Social Innovation, проходившем в Стокгольме. Награда досталась украинцам за разработку интеллектуальной системы по привлечению доноров крови на базе социальных сетей и умных ботов.
Читати
113 10.04.2016 ТСН НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ У ШВЕЦІЇ ПЕРЕМІГ УКРАЇНСЬКИЙ СТАРТАП
У Стокгольмі з 18 до 20 березня відбувався конкурс стартапів Startup Weekend, перемогу у якому здобула українська команда. Стартап-переможець Udonors було створено для швидкого контакту між донорами та тими, хто їх потребує. Про це повідомив Ain.ua із посиланням на технічного керівника і засновника сервісу-переможця Олександра Краковецького. Стартап Udonors було створено для виходу на міжнародний ринок українською командою ДонорUA. Головною метою сервісу став "розумний" пошук донорів. А в версії для міжнародного ринку його удосконалили використанням сучасних комунікаційних каналів.
Читати
114 10.04.2016 Town.org.ua На международном конкурсе победил украинский сервис поиска доноров
В Стокгольме 18-20 марта прошел конкурс стартапов Startup Weekend, в котором победила украинская команда. Стартап-победитель Udonors было создано с целью быстрого контакта между донорами и теми, кто в них нуждается. Об этом сообщает Ain.ua со ссылкой на технического руководителя и основателя сервиса Александра Краковецкого.
Читати
115 10.04.2016 Inforesist https://inforesist.org/na-mezhdunarodnom-konkurse-pobedil-ukrainskiy-servis-poiska-donorov/
В Стокгольме 18-20 марта прошел конкурс стартапов Startup Weekend, в котором победила украинская команда. Стартап-победитель Udonors было создано с целью быстрого контакта между донорами и теми, кто в них нуждается. Об этом сообщает Ain.ua со ссылкой на технического руководителя и основателя сервиса Александра Краковецкого.
Читати
116 10.04.2016 UBR УКРАИНСКИЙ СТАРТАП ОДЕРЖАЛ ПОБЕДУ В ЕВРОПЕЙСКОМ КОНКУРСЕ
Украинская интеллектуальная система поиска доноров крови Donor.ua признана победителем конкурса Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме. Об этом сообщает VIDIA со ссылкой на сайт организации, пишет Укринформ.
Читати
117 10.04.2016 reporter.com.ua Donor.ua одолела в конкурсе европейских стартапов
Сервис ДонорUA, запущенный годом ранее, это автоматизированная система по поиску донора крови. Это автоматизированная система, которая помогает отыскать донора крови за считанные дни, а время от времени - часы.
Читати
118 10.04.2016 union news Украинский стартап победил в конкурсе в Швеции
Украинский стартап для скорого поиска доноров крови Udonors победил в шведском конкурсе стартапов Startup Weekend: Social Innovation. Об этом AIN.UA поведал Александр Краковецкий, инженерный директор и соучредитель сервиса ДонорUA
Читати
119 10.04.2016 talks.su Украинский стартап победил в конкурсе в Швеции
Украинский стартап для скорого поиска доноров крови Udonors победил в шведском конкурсе стартапов Startup Weekend: Social Innovation. Одна из таковых мыслей, а именно разработка интеллектуальной системы рекрутинга доноров на базе социальных сетей и системы разумных роботов, стала победителем конкурса Startup Weekend: «Social Innovation, который проходил 18-20 марта в Стокгольме», — сообщается в заявлении.
Читати
120 10.04.2016 gottstat.com Украинский стартап для доноров победил на европейском конкурсе
Система поиска доноров Donor.ua победила на конкурсе Startup Weekend: Social Innovation. Проект предусматривает поиск доноров через социальные сети, умные системы оповещения и рассылки.
Читати
121 10.04.2016 Espreso TV Український стартап переміг на міжнародному конкурсі у Швеції
Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові визнана переможцем конкурсу Startup Weekend у Стокгольмі Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на AIN. Стали відомі результати конкурсу Startup Weekend, що проходив у Стокгольмі з 18 по 20 березня. Переміг стартап Udonors, створений для виходу на міжнародний ринок українською командою ДонорUA. Особливість іноземної версії проекту - використання сучасних комунікаційних каналів для "розумного пошуку" донорів
Читати
122 10.04.2016 ZAXID.NET Український стартап «розумного пошуку» донорів переміг на міжнародному конкурсі у Швеції
Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові визнана переможцем конкурсу Startup Weekend у Стокгольмі. Про це повідомляє AIN.UA. Стали відомі результати конкурсу Startup Weekend, що проходив у Стокгольмі з 18 по 20 березня. Переміг стартап Udonors, створений для виходу на міжнародний ринок українською командою ДонорUA. Особливість іноземної версії проекту - використання сучасних комунікаційних каналів для «розумного пошуку» донорів.
Читати
123 10.04.2016 KURS Український стартап переміг на міжнародному конкурсі у Швеції
У Стокгольмі з 18 до 20 березня відбувався конкурс стартапів Startup Weekend, перемогу у якому здобула українська команда.
Читати
124 09.04.2016 Главное Новости Аналитика Украинский стартап победил в конкурсе в Швеции
Украинский стартап для быстрого поиска доноров крови Udonors победил в шведском конкурсе стартапов Startup Weekend: Social Innovation. Об этом сообщили организаторы проекта на своем официальном сайте, передает ubr.ua. "Мы искренне рады, что наша идея и проект заинтересовали зарубежных коллег, и надеемся, что это только начало нашего плодотворного сотрудничества", - говорится в сообщении.
Читати
125 09.04.2016 Ведомости-Украина Donor.ua стала победителем в европейском конкурсе стартапов
Украинская интеллектуальная система поиска доноров крови стала победителем конкурса Startup Weekend: Social Innovation, проходившем в Стокгольме.
Читати
126 09.04.2016 Lovely Life УКРАЇНСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ СТАРТАП ПЕРЕМІГ В ПРЕСТИЖНОМУ КОНКУРСІ
Український стартап – інтелектуальна система пошуку донорів крові Donor.ua – визнаний переможцем конкурсу Startup Weekend: Social Innovation, що проходив у Стокгольмі.
Читати
127 08.04.2016 Delo.ua Проект ДонорUA победил на конкурсе в Стокгольме
Украинский инновационный сервис, который использует чат-роботов для поиска доноров крови, победил на конкурсе социальных проектов в Стокгольме
Читати
128 08.04.2016 ain Украинская команда ДонорUA победила в шведском конкурсе стартапов
Украинский сервис для быстрого контакта между реципиентами и донорами крови победил в конкурсе Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме 18-20 марта. Об этом AIN.UA рассказал Александр Краковецкий, технический руководитель и соучредитель сервиса ДонорUA.
Читати
129 08.04.2016 ITCua Украинская команда ДонорUA стала победителем шведского конкурса стартапов
Украинский сервис обеспечения связи между реципиентами и донорами крови ДонорUA одержал победу в конкурсе Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме 18-20 марта.
Читати
130 08.04.2016 WORLDNOV.BLOGPOST НОВОСТИ О СМАРТФОНАХ Украинская команда ДонорUA стала победителем шведского конкурса стартапов
Украинский сервис обеспечения связи между реципиентами и донорами крови ДонорUA одержал победу в конкурсе Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме 18-20 марта.
Читати
131 08.04.2016 НОВОЕ ВРЕМЯ Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові перемогла на європейському конкурсі стартапів
Команда соціального стартапу Donor.ua здобула перемогу в конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, що проходив у Стокгольмі. Нагорода дісталася українцям за розроблення інтелектуальної системи з залучення донорів крові на базі соцмереж і розумних роботів.
Читати
132 08.04.2016 РБК Україна Украинский стартап победил на престижном европейском конкурсе
Награда нашим соотечественникам досталась за разработку интеллектуальной системы поиска доноров крови на базе социальных сетей и умных ботов
Читати
133 08.04.2016 МЕТА Новини Украинская команда ДонорUA стала победителем шведского конкурса стартапов
Украинский сервис обеспечения связи между реципиентами и донорами крови ДонорUA одержал победу в конкурсе Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме 18-20 марта.
Читати
134 08.04.2016 Маяк Украинцы стали победителями международного хакатона в Стокгольме
Команда проекта ДонорUA стала победителем конкурса Startup Weekend: Social Innovation, который проходил 18-20 марта в Швеции.
Читати
135 08.04.2016 112 Ukrainian DonorUA won Swedish start-up competition
Ukrainian service of fast contact between recipients and donors of blood gained victory in Startup Weekend: Social Innovation in Stockholm on March 18-20
Читати
136 08.04.2016 Високий Замок Український соціальний стартап здобув перемогу в європейському конкурсі
Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові Donor.ua визнана переможцем конкурсу Startup Weekend: Social Innovation, що проходив у Стокгольмі.
Читати
137 08.04.2016 Gigamir Украинский стартап победил в конкурсе в Швеции
Украинский стартап для быстрого поиска доноров крови Udonors победил в шведском конкурсе стартапов Startup Weekend: Social Innovation. Об этом сообщили организаторы проекта на своем официальном сайте, передает УНИАН.
Читати
138 08.04.2016 slavpeople ДонорUA переміг у шведському конкурсі стартапів
Український сервіс для швидкого контакту між реципієнтами та донорами крові переміг у конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, який проходив у Стокгольмі 18–20 березня. Про це розповів Олександр Краковецький, технічний керівник і співзасновник сервісу ДонорUA.
Читати
139 08.04.2016 ТВОЙ ГОРОД Псков Украинская интеллектуальная система поиска доноров крови одолела на европейском конкурсе стартапов
Украинский сервис для скорого контакта между реципиентами и донорами крови победил в конкурсе Startup Weekend: Social Innovation, который проходил в Стокгольме 18-20 марта. Об этом AIN.UA поведал Александр Краковецкий, инженерный директор и соучредитель сервиса ДонорUA. Создатели проекта использовали для привлечения новых доноров социальные сети и «умных» ботов, которые управлялись специально разработанной интеллектуальной системой. Она дает возможность отыскать подходящего донора за считанные дни либо даже часы.
Читати
140 07.04.2016 НоВини Український стартап переміг на престижному європейському конкурсі
Команда соціального стартапу Донор здобула перемогу в конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, що проходив у Стокгольмі.
Читати
141 06.04.2016 Update Команда ДонорUA победила на конкурсе стартапов в Стокгольме
Украинцы разработали систему рекрутинга доноров на базе соцсетей и систему разумных роботов.
Читати
142 31.03.2016 dnepr.info В Днепропетровске можно получить подарки, сдав безвозмездно кровь
Необычную систему поощрения разработали и запустили на всеукраинском портале ДонорUa: став доноров, вы получаете бонусные 100 балов за каждую сдачу крови или ее компонентов – для этого надо лишь зарегистрироваться на сайте и загрузить туда скан или фото справки, подтверждающей кроводачу. А потратить эти балы можно на свое усмотрение у любого из партнеров проекта.
Читати
143 25.09.2015 Журнал Житомира Донори крові. Житомир
Протягом останнього місяця кількість звернень до нас за допомогою у пошуку донорів значно перевищила наші можливості і контактів в базі виявилося недостатньо, щоб належним чином допомогти усім тим людям, хто потребував донорської крові або її компонентів.
Читати
144 18.06.2015 Ukraine Crisis Media Center Україні потрібна єдина національна служба донорської крові – експерти та активісти
Створення єдиної служби донорської крові є однією із задач національної безпеки країни. Про це заявили члени експертної спільноти, що опікується проблемами забезпечення донорської крові та активісти під час прес-брифінгу Українського кризового медіа-центру. “Проблема відсутності донорської крові є дуже гострою, зокрема на східних територіях, де проходить антитерористична операція”, – сказала народний депутат Ірина Сисоєнко.
Читати
145 17.06.2015 Телеграф Что нужно знать о донорстве
Президент Ассоциации молодых доноров Украины и основательница ДонорUA Ирина Славинская рассказала что нужно знать о донорстве. Кто может стать донором в Украине Донором в Украине может стать только гражданин Украины. Поскольку в нашей стране нет единого реестра доноров здоровых и отведенных доноров - тех, кто сдавать кровь не может, донором можно стать только в родном городе или области.
Читати
146 12.06.2015 ICTV ФАКТИ Когда в Украине создадут Банк донорской крови
Національний реєстр донора чи єдиний банк крові на сьогоднішній день - питання волонтерів та громадських організацій. Асоціація молодих донорів України створила проект ДонорUA, котрий уособлює єдиний всеукраїнський реєстр донорів крові та забирає на сеье теоретичні функції банку крові.
Читати
147 01.06.2015 Goethe Institut Українські ІТ-ініціативи: домопога у скрутний час
«Ми кожного дня боремось за життя і від нашої швидкої реакції, правильного підходу та вчасних дій залежить дуже багато – власне, життя», розповідає Ірина Славінська, президент ВМГО «Асоціація молодих донорів України».
Читати
148 29.05.2015 Телеканал КИЇВ. Передача У ЦЕНТРІ УВАГИ Донори крові в Україні
Всесвітній день донора крові Україна святкує, як і весь світ 14 червня - день донора. Всеукраїнський ФлешмобДонорЮА стартував з м. Кіровоград. До флешмобу залучено шіст міст України. Донори Кіровограду, донори Київа, донори Житомира, донори Дніпропетровська та донори Одеса і донори Іванр-франківська долучились до акції. Як стати донором, яке харчування після здачі крові донором, з якою групою крові донор є універсальним та як долучитись до лав донорів України можна було дізнатись протягом акції та на порталі donor.ua Donor ua - вебсайт дл ядонорів крові та пацієнтів, що потребують донорської допомоги. Чому існує дефіцит донорської крові та бракує систем для забору крові - все це обговорювалось в передачі телеканалу КИЇВ - У Центрі Уваги від 29 травня 2015 року.
Читати
149 13.05.2015 PLATFORMA Запрограмовані на зміни: як ІТ-ініціативи допомагають суспільству в скрутний час
На початку весни в мережі з’явився соціальний ресурс Донор.UA, що є найбільшою і єдиною всеукраїнською електронною базою донорів та пацієнтів, яким необхідне переливання крові. Проект ініціювала команда «Асоціації молодих донорів України», яка за допомогою ІТ-технологій вирішила розробити систему миттєвого і автоматизованого контакту між донором та реципієнтом, а також популяризувати безоплатне донорство в Україні. Як результат, було створено візуально привабливий і простий для користувача сайт-обкладинку, за яким лежить потужний механізм координації даних, який в Україні, як стверджують його розробники, ще ніхто не створював.
Читати
150 06.05.2015 Українська правда. Економічна правда Як стати донором. Огляд донорських програм і додатків
Розвиток донорства в Україні набирає обертів. Сучасні технології полегшують процес комунікації та пошуку необхідної інформації. Спеціалізовані інструменти та сервіси вже доступні на ринку, активно з’являються нові. Завдяки новому поколінню зв’язку вони стають ближчими для кожного, а отже бути донором сьогодні не тільки корисно, а й просто.
Читати
151 21.04.2015 Телеканал КИЇВ. Передача ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ Хто може бути донором крові. Проект donor.ua
Проект ДонорUA - єдина система, що поєднує базу донорів, реципієнтів та медичних закладів, які мають миттєве сполучення між собою. Також новини, акції, корисна інформація для донорів, що варта уваги - для вас любі громадяни України вже на сайті. Легко знайти пункт прийому крові та отримати необхідну інформацію можна також за телефоном 067 208 03 03. http://donor.ua/
Читати
152 02.04.2015 Гавиносы Социальный проект DONOR.UA, Получивший грант от Кауфмана, заработал в интернете
Сервис для поиска доноров крови и пациентов «Donor.ua», получивший грант от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана, начал работать в Интернете. Об этом сообщили в пресс-службе журнала. Проект направлен на покрытие дефицита крови в стране и на пропаганду бесплатного донорства.
Читати
153 01.04.2015 Інфекційний контроль в Україні Ірина Славінська: "Я - українка. Щира, відверта і наполеглива"
Громадські активісти ще раз підтвердили, що можуть працюювати ефективніше за державний механізм. Цього разу вони створили реєстр донорів. Реєстр, який рятує життя тисячам українців. Реєстр, який чиновники «створюють» уже останні п’ять років.
Читати
154 27.03.2015 imena.ua Керівники проекту Donor.UA — про використання технологій для вирішення проблем донорства крові в Україні
Нещодавно в Україні розпочала роботу онлайн-платформа для донорів крові. Ми вирішили вийти за межі традиційного прес-релізу про запуск, який отримали усі інтернет-видання, та поспілкувалися із керівниками проекту.
Читати
155 27.03.2015 Медицинская практика В Украине запустили онлайн базу данных доноров и пациентов
«В Украине не существует единой автономной электронной базы доноров. Мы хотим сделать систему, которая будет обеспечивать всех нуждающихся необходимой именно им донорской кровью», — говорит основательница проекта Ирина Славинская. Она является президентом «Ассоциации молодых доноров Украины» (krov.ua), которая несколько лет занимается помощью людям, нуждающимся в крови. В год ассоциация обеспечивает кровью около 5000 человек. Donor.ua, по сути, является дочерним проектом krov.ua.
Читати
156 23.03.2015 ІртаFAX інформаційний портал В Украине запустили сайт donor.ua
Запущена бета-версия сервиса для поиска доноров крови и пациентов donor.ua. Об этом сообщила основательница стартапа и президент "Ассоциации молодых доноров Украины" Ирина Славинская.
Читати
157 23.03.2015 Новый Формат Информационно-аналитический портал В Украине появился сайт для доноров и реципиентов ДонорUA
Представитель Ассоциации молодых доноров Украины в Днепропетровске Виктория Иванова во время пресс-конференции в ИА «Мост-Днепр» сообщила, что в мае была запущена beta-версия всеукраинского сайта для доноров и реципиентов ДонорUA.
Читати
158 18.03.2015 Точка Доступу В Україні запроацював сайт для пошуку донорів крові в інтернеті
В Україні запрацював сервіс для пошуку донорів в Інтернеті. З порталом працюють волонтери з 20 міст України
Читати
159 17.03.2015 Думская В Одессе заработал сервис для поиска доноров крови
Начал работу сайт Donor.ua для оперативного поиска доноров крови. Реализация проекта стала возможной благодаря премии от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана, врученной в октябре 2014 года идеологу стартапа Ирине Славинской.
Читати
160 17.03.2015 ТРЕТИЙ ЦИФРОВОЙ В Украине появился сайт для поиска доноров в интернете
В Украине заработал сервис для поиска доноров в интернете. С порталом работают волонтёры из 20 городов Украины, в том числе и из Одессы.
Читати
161 17.03.2015 Крымский новостной портал Запущен первый сайт по поиску доноров
Donor.ua – это специализированный сервис для оперативного поиска доноров крови. Запустить проект удалось на премию от Бориса Кауфмана, издателя журнала «Фокус». Напомним, идеолог данного стартапа Ирина Славинская получила премию от мецената в октябре прошлого года. В электронной базе сайта находятся доноры крови и пациенты, которые нуждаются в переливании. Активисты Donor.ua работают в 20 украинских городах.
Читати
162 17.03.2015 ToWave издание о стартапах Запущен первый сайт по поиску доноров
Идеолог проекта Ирина Славинская рассказывает, что до сих пор в Украине не было национальной электронной базы доноров. В целях ее команды создать систему, которая сможет обеспечить всех нуждающихся донорской кровью, которая подходит именно им. Только благодаря полученному гранту, им удалось запустить этот проект.
Читати
163 16.03.2015 prawwwda.com В Одессе запустился стартап DONOR.UA, получивший грант от издателя «ФОКУСА»
В Одессе заработал сайт для оперативного поиска доноров крови Donor.ua. Запуск проекта стал возможен благодаря премии от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана, которую в октябре 2014 года получила идеолог стартапа Ирина Славинская.
Читати
164 16.03.2015 Одесса NEWS Одесситам упростили возможность донорской сдачи крови
Благодаря новообразованной национальной электронной базе доноров крови пациентов, нуждающихся в переливании, возможность сдать кровь упростилась. Проект Donor.ua — сайт для оперативного поиска доноров крови. Запуск проекта стал возможен благодаря премии от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана, врученной в октябре 2014 года идеологу стартапа Ирине Славинской.
Читати
165 16.03.2015 ИА «Контекст Причерноморье» Сайт по поиску доноров крови запустили в Одессе
В Одессе заработал сервис для поиска доноров крови, созданный благодаря гранту от Бориса Кауфмана, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня 16 марта, агентству сообщили разработчики сайта. Как отметили разработчики, запустился сайт Donor.ua для оперативного поиска доноров крови. Запуск проекта стал возможен благодаря премии от издателя журнала «Фокус» Б. Кауфмана, которую вручили в октябре 2014 года идеологу стартапа Ирине Славинской.
Читати
166 16.03.2015 МЕТА Новости Запустился стартап, получивший от издателя «Фокуса» Бориса Кауфмана премию в 100 тысяч гривен
"В Украине не существует единой автономной электронной базы доноров. Мы хотим сделать систему, которая будет обеспечивать всех нуждающихся необходимой именно им донорской кровью. Без гранта, который нам предоставил Борис Кауфман, мы не смогли бы создать такую базу", - говорит Ирина Славинская.
Читати
167 16.03.2015 ain В уанете запустилась база данных доноров и пациентов Donor.ua
28 февраля заработала первая бета-версия сайта социального стартапа Donor.ua. Это всеукраинская электронная база доноров крови и нуждающихся в переливании пациентов. Команда работала над сайтом с октября прошлого года, а к 13 марта запустила окончательную версию сайта. В октябре 2015 года обещает также запустить мобильные приложения для платформ Android, Windows и iOS. Ранее стартап стал победителем хакатона социальных инициатив на конференции IDCEE и получил приз в размере 100 000 грн от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана. Именно на эти деньги сегодня и развивается проект.
Читати
168 16.03.2015 UBR Запустился стартап, получтвший от издателя "ФОКУСА" Бориса Кауфмана премию в 100 тысяч гривен
28 февраля социальный стартап Donor.ua запустил сайт (http://donor.ua/), над которым команда проекта работала с октября прошлого года. Именно тогда на IT-конференции "IDCEE. Интернет-технологии и инновации" издатель журнала "Фокус" Борис Кауфман вручил основательнице стартапа Ирине Славинской премию в 100 000 грн на его разработку.
Читати
169 16.03.2015 ФОКУС Запущен стартап, получивший от издателя «Фокуса» Бориса Кауфмана премию в 100 тысяч гривен
13 марта социальный стартап Donor.ua запустил сайт, над которым команда проекта работала с октября прошлого года. Именно тогда на IT-конференции «IDCEE. Интернет-технологии и инновации» издатель журнала «Фокус» Борис Кауфман вручил основательнице стартапа Ирине Славинской премию в 100 000 грн на его разработку.
Читати
170 16.03.2015 Український Форум Благодійників Стати донором крові онлайн
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація молодих донорів України» запустила проект ДонорUA - єдиний всеукраїнський автоматизований реєстр донорів крові.
Читати
171 16.03.2015 ODESSIT.in.ua В Одессе запустился стартап Donor.ua, получивший грант от издателя «Фокуса»
В Одессе заработал сайт для оперативного поиска доноров крови Donor.ua. Запуск проекта стал возможен благодаря премии от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана, которую в октябре 2014 года получила идеолог стартапа Ирина Славинская.
Читати
172 13.03.2015 appclub Парадокс бесплатного или Как мы запускали социальный проект "ДонорUA"
Интерес к социальным проектам у меня пробудился после поездки в Астану на хакатон социальных проектов «Smart Astana». Тогда, 3 года назад, в Украине никто и не думал о необходимости и важности такого рода инициатив. Когда мы решили полтора года назад провести хакатон на городскую и социальную тематику в Виннице - никто, кроме одной винницкой компании и мэрии (!) не отозвался помочь. Сейчас все изменилось, и каждый месяц проходят мероприятия по открытым данным, хакатоны на социальную тематику, а инвесторы худо-бедно, но готовы вкладывать какие-то деньги с социальные проекты.
Читати
173 13.03.2015 ТелеКритика Розпочав роботу інтернет-стартап Donor.ua
Розпочав роботу інтернет-стартап Donor.ua, заснований президентом Асоціації молодих донорів України Іриною Славінською. Про це повідомляє прес-служба видавничого дому «Фокус медіа»
Читати
174 25.02.2015 ФОКУС Сестра по крови. Основательница стартапа Donor.ua Ирина Славинская рассказывает, на что она потратила 100 тыс грн
В октябре 2014 года на IT-конференции IDCEE. Интернет-технологии и инновации издатель журнала Фокус Борис Кауфман вручил стартапу Donor.ua премию в 100 тыс грн. Сайт проекта вот-вот запустится, а тем временем его основательница Ирина Славинская рассказывает о том, на что потратила премию и кому пригодится новый ресурс.
Читати
175 02.02.2015 Телеканал СОЦІАЛЬНА КРАЇНА Асоціація молодих донорів України. Про діяльність та проект ДонорUA
На сьогодні в Україні існує дефіцит донорської крові та її компонентів. Діяльність Асоціації молодих донорів України працює над вирішенням данного питання. Про це та інші питання щодо донорства крові в Україні в інтерв"ю з Іриною Славінською на телеканалі Соціальна Країна
Читати
176 27.10.2014 ФОКУС Доноры по интернету. Как технологии помогут спасать детей
Основатель Donor.ua Ирина Славинская - об истории создания проекта и о том, как потратит деньги, полученные от издателя "Фокуса" Бориса Кауфмана
Читати
177 14.10.2014 Kyiv Post Ukrainian startups take all 19 awards at IDCEE 2014
Another startup that received about the same amount of money as Looksery is DonorUA, which won conference's hackathon, including $7,700 to be used for receiving guidance from Borys Kaufman, whose main business includes running several hotels and two banks. Focus weekly magazine is his key media asset. DonorUA is developing an online platform that allows people to find blood donors faster. It’s also compiling a database of blood donations centers all over Ukraine.
Читати
178 14.10.2014 Полтавська державна аграрна академія Чому інвестори цікавляться українськими IT-проектами?
9-10 жовтня у Києві проходила міжнародна конференція IDCEE: Інтернет-технології та інновації (Investor's Day Central and Eastern Europe). Це одна з найбільших європейських конференцій для професіоналів IT, інтернет-підприємців, венчурних фондів, інвесторів, СЕО і СТО IT-компаній, блогерів і цифрових медіа.
Читати
179 13.10.2014 NEWS RBK Издатель "Фокуса" Борис Кауфман вручил премию в 100 000 гривен стартапу для доноров крови
Премию в 100 000 грн* вручил создательнице социального стартапа Donor.ua Ирине Славинской издатель журнала "Фокус" Борис Кауфман на IT-конференции IDCEE. Интернет-технологии и инновации. Проект Donor.ua стал победителем хакатона Socialboost, марафона программирования, на котором разрабатывались социально-значимые интернет-приложения и сервисы.
Читати
180 13.10.2014 Трасса Е95 Одесский бизнесмен вручил премию в 100 тыс. гривен стартапу "Donor.ua"
Cтартап "Donor.ua", созданный Ириной Славинской, стал обладателем специальной премии – 100 тыс. гривен – от одесского бизнесмена, издателя журнала "Фокус" Бориса Кауфмана. Об этом сообщают организаторы мероприятия.
Читати
181 13.10.2014 ODESSIT.in.ua Издатель «Фокуса» Борис Кауфман вручил премию в 100 000 гривен стартапу Donor.ua
Обладателем специальной премии – 100 000 гривен от издателя «Фокуса» Бориса Кауфмана – стал стартап Donor.ua, созданный Ириной Славинской.
Читати
182 13.10.2014 Глас Объявлен победитель хакатона от издания «Фокус» и Бориса Кауфмана
Обладателем специальной премии – 100 000 гривен от издателя «Фокуса» Бориса Кауфмана стал стартап Donor.ua, созданный Ириной Славинской. Премия вручалась в рамках конференции IDCEE победителю марафона программирования (Socialboost), на котором разрабатывались социально-значимые интернет-приложения и сервисы.
Читати
183 13.10.2014 ТелеКритика Видавець «Фокуса» Борис Кауфман вручив премію в 100 000 гривень стартапу для донорів крові
Премію в 100 000 грн* вручив засновниці соціального стартапа Donor.ua Ірині Славінській видавець журналу «Фокус» Борис Кауфман на IT-конференції IDCEE. Інтернет-технології та інновації. Проект Donor.ua став переможцем хакатона Socialboost, марафону програмування, на якому розроблялися соціально значущі інтернет-додатки і сервіси.
Читати
184 13.10.2014 ФОКУС Издатель Фокуса Борис Кауфман вручил премию в 100 000 гривен стартапу для доноров крови
"Наш проект поможет врачам из отделений переливания крови быстро находить доноров. Первыми пользователями станут уже зарегистрированные доноры – это около 3,5 тысяч человек. В дальнейшем к базе присоединятся участники других донорских проектов, а также около 10 тысяч людей, которые откликнулись на просьбу сдать кровь для военных", - рассказывает Ирина Славинская, автор идеи проекта и руководитель Ассоциации молодых доноров Украины krov.ua.
Читати
185 13.10.2014 bigmirnet Издатель Фокуса Борис Кауфман вручил премию в 100 000 гривен стартапу для доноров крови
Премию в 100 000 грн* вручил создательнице социального стартапа Donor.ua Ирине Славинской издатель журнала Фокус Борис Кауфман на IT-конференции IDCEE. Интернет-технологии и инновации. Проект Donor.ua стал победителем хакатона Socialboost, марафона программирования, на котором разрабатывались социально-значимые интернет-приложения и сервисы.
Читати
186 13.10.2014 delo.ua Издатель "Фокуса" Борис Кауфман вручил премию в 100 000 гривень стартапу для доноров крови
Премию в 100 000 грн* вручил создательнице социального стартапа Donor.ua Ирине Славинской издатель журнала "Фокус" Борис Кауфман на IT-конференции "IDCEE. Интернет-технологии и инновации".
Читати
187 13.10.2014 ОДЕССА МЕДИА Издатель «Фокуса» Борис Кауфман вручил премию в 100 000 гривен стартапу Donor.ua
Обладателем специальной премии – 100 000 гривен от издателя «Фокуса» Бориса Кауфмана – стал стартап Donor.ua, созданный Ириной Славинской.
Читати
188 10.10.2014 Crowler-PVWorld News Платформа с контактами доноров крови стала лучшим социальным проектом IDCEE и получила 100 000 грн
Благотворительный проект Donor.ua стал победителем хакатона социальных инициатив на конференции IDCEE и получил приз в размере 100 000 гривен от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана. Donor.ua — это интернет-платформа, которая вскоре появится в интернете и позволит донорам и нуждающимся в крови найти друг друга. Разработчики платформы — «Ассоциация молодых доноров Украины», которая уже несколько лет занимается помощью людям, нуждающимся в крови. В год они обеспечивают кровью около 5000 человек. После запуска сайта, там появятся контакты более 3500 доноров, которые регулярно сдают кровь и помогают больным.
Читати
189 10.10.2014 ain Платформа с контактами доноров крови стала лучшим социальным проектом IDCEE и получила 100 000 грн
Благотворительный проект Donor.ua стал победителем хакатона социальных инициатив на конференции IDCEE и получил приз в размере 100 000 гривен от издателя журнала «Фокус» Бориса Кауфмана. Donor.ua — это интернет-платформа, которая вскоре появится в интернете и позволит донорам и нуждающимся в крови найти друг друга. Разработчики платформы — «Ассоциация молодых доноров Украины», которая уже несколько лет занимается помощью людям, нуждающимся в крови. В год они обеспечивают кровью около 5000 человек. После запуска сайта, там появятся контакты более 3500 доноров, которые регулярно сдают кровь и помогают больным.
Читати
190 10.10.2014 IDCEE 2014 Winners of the Social Hackathon announced!
DonorUA was chosen as the winner of Social Entrepreneurship Hackathon organized together with SocialBoost and was awarded 100K UAH from the publisher of the Focus magazine Boris Kaufman.
Читати
2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions