ДонорUA інтегровано в систему "Розумне місто"

Олександр Краковецький 24 березня 2016 р. 11:52

alt text

Типове для нашої країни явище - міцно пав’язані між собою "cили зла" і розрізнені, а тому слабкі, "сили добра". Задача останніх об’єднати зусилля і ресурси заради спільної мети. Ми, як представники smart-галузі, показуємо своїм прикладом, що допомагати одне-одному у розвитку через інтеграції чи популяризації сервісів, що мають соціальне значення - це не тільки стратегічно вірний вибір, але й ефективний інструмент сталого розвитку проектів.

Наш проект, ДонорUA, нещодавно було інтегровано в систему "Розумне місто", що об’єднує владу та громаду міст через інструменти електронної демократії.

На базі відкритого API розробники "Розумного міста" створили окремий модуль "Донорство крові", де представлена інформація про реципієнтів в розрізі вибраного міста у вигляді інформаційних карток.

В чому переваги інтеграції для обох сервісів?

Для ДонорUA:

 1. Зручність сервісу "Розумне місто" у тому, що користувач працює з порталом у розрізі свого міста. Тобто усі інструменти, фільтри, критерії налаштовані саме під місто користувача. При переході на інструмент "Донорство крові", перспективний донор бачить відразу людей зі свого міста без додаткових зусиль.
 2. Популяризація сервісу ДонорUA серед міст-партнерів "Розумного міста". Концепція підключення чергового міста-партнера до системи "Розумне місто" передбачає, між іншим, переговори з керівництвом міста, навчання і сертифікацію регіональних модераторів. На цьому этапі додатково проводиться ознайомлення пов’язаних з провадженням осіб з проектом ДонорUA, формуються домовленості про розміщення інформаційних матеріалів у місцевих закладах охорони здоров’я.
 3. Інтеграція має за мету інформування користувачів "Розумного міста" про потреби в донорах, але не дає можливості розміщювати інформацію про нового реципієнта у базу. Такий підхід створює релевантний трафік з "Розумного міста" на ДонорUA, що тягне за собою реєстрацію нових кабінетів і збільшення бази донорів/реципієнтів.
 4. Забрендована сторінка модуля "Донорство крові" у стилі ДонорUA надає додатковий рекламний ефект проекту.

Для "Розумного міста":

 1. Проект "Розумне місто" отримав новий інформаційний модуль і зможе надавати своїм користувачам більше корисної інформації.
 2. Сервіс ДонорUA розмістив лого “Розумного міста” у патнерах проекту, рекомендують містам розглянути можливість підключення до "Розумного міста".
 3. Спеціалісти ДонорUA допомагають консультаційно у питаннях хмарних технологій для неприбуткових організацій, технологій тощо.

Ми сподіваємось, що завдяки нашій інтеграції кількість донорів збільшиться, як і кількість врятованих життів.

Коллеги, робіть для своїх проектів API, знайомтесь і допомагайте проектам "по духу". Разом - ми велика сила!


Останні новини

 • 22 січня 2018 р. 19:41
  "Донорство – дуже проста річ, яку може зробити кожен"
  Останній герой серії матеріалів про донорів тромбоцитів на Charitum — 39-річний Олександр Жигінас, позаштатний радник в Міністерстві охорони здоров’я, проектний менеджер з реформи охорони здоров’я в О...
 • 24 грудня 2017 р. 11:01
  Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая
  19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції. Після здачі донорів пригощали печивом, с...
 • 20 грудня 2017 р. 19:32
  EnglishDom – новий партнер бонусної програми
  У ДонорUA новий партнер бонусної програми – онлайн-школа англійської мови EnglishDom. За сім років існування школа зібрала 200+ викладачів із різних куточків світу та допомогла 10 000 учням оволодіти ...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions