Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

#таксідлядонора доступне в 26 містах України

24 квітня 2020 р. 15:09, Вікторія Самошина

alt text Через обмеження в роботі громадського транспорту, спричинені пандемією COVID-19, донорам крові важко, а іноді й неможливо дістатись до центрів крові у своєму місті. Це стало однією з причин дефіциту донорської крові в країні.

Щоб не допустити критичної нестачі крові та підтримати роботу центрів крові України під час карантину, Фундація Варто Жити разом з командою проєкту ДонорUA почали шукати рішення, завдяки якому донори зможуть зручно та безпечно здавати кров та її компоненти.

Завдяки колаборації з онлайн-сервісом Uklon та національною мережею автозаправних комплексів WOG послуга #таксідлядонора працює в 13 містах України. Онлайн-сервіс Uklon надав 20 000 промокодів на безкоштовні поїздки для донорів.

З 30 березня (а в пілотному режимі - з 25 березня) послуга #таксідлядонора стала доступною для жителів Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Одеси, Полтави та Запоріжжя. З 13 квітня до ініціативи вдалось залучити ще 6 українських міст: Івано-Франківськ, Вінницю, Миколаїв, Чернігів, Суми, Кривий Ріг та Чернігів.

Для того, щоб поширити дію #таксідлядонора і на інші міста країни, співорганізатори запустили краудфандингову кампанію. Завдяки пожертвам небайдужих українців, було зібрано більше 50 000 грн та профінансовано безкоштовні поїздки донорів в інших містах.

З 24 квітня 2020 року на #таксідлядонора можна доїхати до центрів крові у Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі, Маріуполі, Рівному, Ужгороді, Білій Церкві, Херсоні, Кропивницькому, Луцьку, Кам'янському та Черкасах. Поїздки донорів в цих містах оплачуються за рахунок пожертв на http://vartozhyty.com.ua/taxifordonor, а послуги перевезення надають Оптимальне таксі та таксі LimeJet.

Щоб замовити #таксідлядонора в одному з 26 міст - ознайомтесь з інструкцією та заплануйте кроводачу в кабінеті донора.

Поділитись:
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.