Оновлений ДонорUA. Що змінилось?

Ми давно нічого не розповідали про ДонорUA. Причина досить проста: ми працювали над новою версією сайту. І сьогодні ми почнемо розповідати про ці зміни.

alt text

Отже, що нового?

 1. Технології. Ми оновили старі фреймворки та бібліотеки, викинули все лишнє, почистити, провели рефакторинг, попрацювали над швидкодією сайту. Візуально цього не видно, однак, повірте, роботи було зроблено багато!
 2. Дизайн. Дизайн сайту принципово не змінився, однак, на наш погляд, він став більш свіжим і легким. Також ми додали темну тему як експеримент.
 3. UX/UI. За 4 роки кількість розділів і інформації суттєво побільшало, і знайти щось стало важко. Тому ми провели оптимізацію розділів, викинули зайве та спростили головне меню.
 4. Контент. Ми прибрали блог. Залишили два основні розділи - Кровопедію і Новини. Публікації про те, як користуватись системою ДонорUA, ми перенесли в Кровопедію.
 5. Telegram канал. Неофіційну інформацію, інсайти та думки будемо публікувати в Telegram каналі. Підписатись можна тут: https://t.me/donorua.
 6. Зворотний зв'язок. На головній сторінці ви можете побачити віджет, де можна запропонувати власні зміни, залишити коментар, критику, подяку чи пропозицію.
 7. Локалізація. Для наших закордонних колег ми працюємо над англійською локалізацією. Якщо побачите неточний переклад чи інші проблеми - напишіть нам.
 8. Персональний кабінет. Основний сайт знаходиться тепер окремо від персонального кабінету донора. Новий кабінет вже працює в тестовому режимі за посиланням https://account.donor.ua. А сам сайт donor.ua залишиться інформаційною платформою.

УВАГА! Якщо ви помітили помилки чи у вас щось не працює, просимо повідомляти нам: support@donor.ua.

Стара версія сайту залишається поки доступною за адресою: https://old.donor.ua.

Це всі основні зміни, що стосуються сайту donor.ua. Про зміни щодо персонального кабінету та інших компонентів системи напишемо в наступних публікаціях.

Також нас часто питають, як нам допомогти.

 1. Як допомогти фінансово, шукайте на цій сторінці.
 2. Ми шукаємо волонтерів, які готові на нерегулярній або регулярній основі готувати для нас матеріали на тему донорства - як у форматі новин, так і в форматі публікацій для соціальних мереж. Якщо у вас є час та натхнення - напишіть нам на info@donor.ua.
 3. Якщо ви компанія і готові провести корпоративний день донора, стати партнером бонусної програми або надати спонсорську допомогу - вам на business.donor.ua.

На цьому поки все. Слідкуйте за новинами.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти
Кровопедія