Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Видавництво "Фабула"

Видавничий дім Фабула видає книжки письменників зі світовим ім'ям, які отримали безліч нагород та чиї книжки продаються мільйонними тиражами.

Фабула — перше в Україні видавництво, яке заснувало книжкову серію для IT-індустрії.

Під час складання видавничого плану ми надаємо перевагу лауреатам Нобелівської, Букерівської, Гонкурівської, Пулітцерівської та Готорнденської премій, Національної книжкової премії США, а також українським авторам.

Однією з провідних місій ФАБУЛИ є видання та просування на книжковій арені молодих українських письменників, саме тому ми заснували книжкову серію «Дебют».

Тож які книги видає ФАБУЛА?

У видавництві виходять друком книжки класиків сучасної української літератури та успішних бізнесменів. Також Фабула видає якісний нонфікшн — провідну літературу для тих, хто хоче відкрити власний бізнес чи вже його має, настільні книги для маркетологів, менеджерів та PR-ників; мотиваційні книги, біографії та книги про науку. Що цікаво — у безлічі книг, що мають яскраві обкладинки та належать до нон-фікшну, авторами є українці!

Тож Фабула — це саме те видавництво, де кожен знайде книгу, яка буде його надихати.

Оформити замовлення можна на https://fabulabook.com/