Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

DARI jewelry

Ювелірний бренд і майстерня.

DARI jewelry – ювелірний бренд і майстерня, витвори якого привносять добро у світ і підкреслюють природну красу власників. У 19 років засновниця почала створювати аксесуари та прикраси із різних матеріалів, а, як здобула освіту ювелірки, облаштувала власну майстерню. Спочатку Дарі сама відповідала за дизайн і виготовлення прикрас, написання текстів, створення світлин, бухгалтерію і т.д.

Офіційно бренд був представлений у 2014 році та за цей значно виріс. Його команда налічує 4 майстрів-ювелірів, 24 колекції прикрас і поширення на більшість континентів. Кожна прикраса унікальна, адже неможливо вручну повторити настрій, лінії та вигини. У кожній колекції закладені свої ідеї, сенси, значення та роздуми.

DARI jewelry займає активну соціальну позицію. Бренд підтримав благодійний фонд «Хочукота» колекцією «Котик», а для підтримки жертв домашнього насилля створив колекцію «Розірви коло». Упродовж місяця допомагав збирати монети, що вийшли з обігу для «Tabletochki». Також команда підтримує донорські організації та прагне залучити якомога більше людей до здавання крові та компонентів крові. А ще щосуботи проводить ювелірні майстер-класи, де кожен може за 4 години створити власну срібну прикрасу ручної роботи.

Студія-майстерня розташована в Києві за адресою вул. Велика Васильківська 97, 8 кв., 2 пов. Код від зовнішніх дверей – 247, а код від внутрішніх дверей – 12.

Графік роботи:

  • Понеділок – Неділя – з 11:00 по 20:00.

Номер телефона:

  • +380500550883.

Соціальні мережі:

  • Instagram;
  • Facebook;
  • Viber за номером телефона;
  • Telegram за номером телефона.