Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Infopulse

Провідний постачальник послуг в області розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень з клієнтською базою по всьому світу, що складається головним чином з великих транснаціональних корпорацій.

Infopulse - одна з найбільших ІТ-компаній України, що входить до складу скандинавської групи EVRY. Компанія створила міжнародну репутацію надійного постачальника IT-рішень для повного обслуговування клієнтів, багаторічному досвіду довіряють клієнти з понад 20 країн світу. У 2018 році Infoulse було визнано однією із ТОП 100 найкращих аутсорсингових компаній світу!

Історія почалась...

Компанію було засновано 1991 року Олексієм Сіговим та Андрієм Анісімовим. Сьогодні в компанії працює близько 2 тисяч спеціалістів в офісах по всій країні: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Вінниці, Житомирі та Чернігові. Infopulse вже п’ятий рік поспіль визнано однією з 5 найкращих роботодавців ІТ-галузі України, що свідчить про турботу компанії не лише про своїх клієнтів, а і про співробітників.

Головні орієнтири у світі великих можливостей

Цінності компанії - це те, чим вона керується у світі великих можливостей. В команди Infopulse вони чітко визначені. Головна цінність компанії - спеціалісти, які:

  • Заслуговують на довіру
  • Поводяться відкрито
  • Досягають більшого разом
  • Працюють на користь для клієнтів
  • Надають високу якість послуг

Такі цінності компанії дозволяють їй будувати довготривалі партнерські стосунки як з клієнтами та партнерами, так і зі спеціалістами. Так, 75% спеціалістів працюють в Infopulse вже більше 5 років.

Відповідальність перед клієнтами, перед собою і перед тими, хто поряд

Корпоративна соціальна відповідальність - частина ДНК Infopulse, саме тому за роки діяльності компанія успішно втілила значну кількість проектів, спрямованих не лише на допомогу, а й на розвиток освіти, спорту, культури, електронної демократії в Україні.

В компанії кожен рік має свою концепцію, в рамках якої Infopulse втілює відповідні проекти, що розвивають не лише професійні та особистісні стосунки серед спеціалістів, а й сприяють змінам в країні. Так, 2018-й Infopulse проходить під гаслом соціальної відповідальності «I am a citizen of Ukraine», і лише за півроку було реалізовано більше десятка благодійних ініціатив.

Корпоративний день донора - нова сторінка в соціальній історії Infopulse

Сфери впливу великих компаній давно вже не вимірюються лише прибутком чи кількістю офісів по всій країні. Більш важливими стають якісні зміни в суспільстві, яким вони сприяють. Вкотре робити світ трішки щасливішим Infopulse вирішила у Всесвітній день донора разом із проектом ДонорUA в рамках річної концепції “I am a citizen of Ukraine”. Спеціалісти з багаторічним досвідом у сфері IT були залучені до незвичайної, частково навіть дивовижної справи здачі крові.

Хоча для багатьох цей досвід був абсолютно новим, більшість спеціалістів змінили думку про складний на перший погляд процес здачі крові.

Тетяна Морєва, спеціалістка Infopulse

Дякую за можливість принести користь тим, кому потрібна допомога!

Іван Погурський, спеціаліст Infopulse

Дякую, це було круто!

Спеціалісти Infopulse були настільки залучені та зацікавлені у зборі крові для реципієнтів, що один з донорів навіть прийшов на процедуру у власний день народження!

Микола Майло, спеціаліст Infopulse

Я вирішив здати кров у якості донора, бо вважаю, що кожна людина має творити добро безкорисно. Для мене це було дуже символічно, оскільки День донора збігається із моїм днем народження. Також в цей день вшановують пам'ять одного зі Святих Києво-Печерської лаври, який свого часу був лікарем і допоміг багатьом хворим. Це був мій перший донорський досвід, але в майбутньому планую його збільшувати. Я отримав масу позитивних емоцій від кроводачі, але головним було те, що моя кров може комусь допомогти!

Кров - це найцінніший подарунок, який можна зробити, адже цим даром є саме життя. Приємно знати, що в Infopulse працює така кількість соціально відповідальних спеціалістів, які завжди готові рятувати життя, а компанія в свою чергу заохочує і підтримує таку ініціативу.