Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Kayak Club Dnipro

Організація зі створення відпочинку на воді.

Kayak Club Dnipro – компанія, що організовує відпочинок на воді. Її заснував Станіслав Колкунов у листопаді 2019 року з метою популяризації здорового способу життя, активного відпочинку із родиною та друзями, подорожей у чарівні місця України.

Основний напрямок діяльності – прокат, оренда каяків (байдарок) і САП-дошок. Також вони проводять походи, екскурсії на каяках (байдарках), корпоративні свята, дні народження, зокрема дитячі. Організація проклала десятки захопливих маршрутів, улюбленими є каяк-походи Діївськими плавнями, річками Самара, Оріль і Ворсклою.

Пройти віддаленими куточками затоки, побачити різноманітних представників флори та фауни регіону (чапель, диких качок, латаття і т.д.), насолодитися прозорою водою, пройти тунелями з очерету, відчути запах річкової м’яти, побувати в пташиному містечку усе це та багато іншого на вас очікуватиме під час сеансу.

Заклад розташований за адресою м. Дніпро, вул.Набережна Заводська, 94Л, Станція човнів «Комунарівець».

Номери телефонів:

  • 0668967747;
  • 0966748338.

Соціальні мережі: