Соляна кімната «Легені солені»

Галотерапія - лікування та профілактика: ЛОР-патології, бронхолегеневих хвороб, алергічних захворювань, тютюнової залежності, НЦД та синдрому хронічного стресу

Галотерапія у соляній кімнаті «Легені солені» допомагає у лікуванні хвороб дихальної системи (хронічний бронхіт), алергічних захворювань (бронхіальна астма, атопічний дерматит), патології ЛОР-органів (гайморити, аденоїди, тонзиліти), ГРВІ та грипу, хвороб шкіри (псоріаз, екзема) та функціональних розладів нервової системи (ВСД, неврастенія, неврози).

Перебування у соляній кімнаті зміцнює імунітет, що особливо корисно для діточок, які часто хворіють. Окрім того, галотерапія показана у разі проблем зі шкірою (жирна шкіра, акне).

Соляна кімната допоможе кожному, хто нарешті вирішив позбавитися від тютюнової залежності (порятує від зайвої дратівливості, знизить потяг до нікотину, а також очистить легені від канцерогенної сажі).

Соляна кімната «Легені солені» має тематичний дизайн, що створює додатковий комфорт та посилює позитивний вплив галотерапії на нервову систему.

Наша соляна кімната очищається та знезаражується після кожного сеансу, так що ви можете бути впевнені у власній безпеці. Галотерапія не має протипоказань і неприємних побічних ефектів. Дітки до 6 років перебувають у соляній кімнаті разом з батьками безкоштовно.

Соляна кімната «Легені солені» в facebook та в instagram.