MEGOGO.NET

Онлайн кінотеатр з безкоштовним легальним контентом.

MEGOGO - найбільший в світі відеосервіс для російськомовної аудиторії, запущений в 15 країнах пострадянського простору. Щомісячна аудиторія сервісу - 40 000 000 унікальних користувачів по СНД, каталог ресурсу - понад 77 000 одиниць відео, з яких понад 5000 одиниць художніх фільмів і серіалів, понад 1500 мультфільмів, близько 45 000 телевізійних шоу та концертів, музичного відео і більше 20 000 новинарних програм.

Відеоресурс є мультиекранним і доступний на всіх топових платформах на базі iOs, Android. Додаток MEGOGO можна знайти у всіх топових виробників телевізорів з функцією Smart-TV: LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, в мультимедійних плеєрах Ritmix і Explay, на медіа-приставках Dune HD, Aura, в електронних книгах Pocketbook та ін.

В кінці 2014 року MEGOGO запустив новий продукт під брендом MEGOGO TV. Це новий формат онлайн-мовлення телеканалів, доступних в одному сервісі за єдину вартість на будь-яких пристроях від web та mobile до SMART-TV. На сьогоднішній день в сервісі MEGOGO TV доступно більше 130 національних та зарубіжних телеканалів.

З 2014 року MEGOGO активно займається соціальними ініціативами, виступаючи партнером і меценатом на різних кіно-, медіа-, інтернет- та культурно-громадських заходах і піклується про людей з вадами слуху в рамках проекту «Дивись як чутно». Так, наприклад, відео-сервіс запустив власну студію сурдоперекладу, відкривши спеціальний розділ на сайті з тисячами фільмів для дітей з вадами слуху.


Подарунки

Підписка "Кіно і ТВ: Оптимальна" (3 місяці) від онлайн кінотеатру MEGOGO.NET

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions