Muesli Mania

Перший в Україні онлайн-сервіс Muesli Mania, де можна придбати мюслі та гранолу виключно з натурального продукту

Торгова марка Muesli Mania зареєстрована в Україні, а точніше у Львові – її культурній столиці. Тут знають, як створювати шедеври, як архітектурні, так і кулінарні. Повірте!

Muesli Mania створена сучасними молодими людьми, котрі радіють новинкам в галузі техніки, новим гаджетам, але разом з тим, глибоко розчаровуються рівнем якості продуктів харчування, які заповнюють прилавки наших магазинів.

Тож на противагу "масс маркету" Muesli Mania створили якісний український продукт та перший в Україні онлайн-сервіс Muesli Mania. Тут людина зможе придбати мюслі та гранолу виключно з натуральних інгредієнтів і найголовніше – це право клієнта брати участь у створенні продукту!

Чому саме мюслі?

Тому що від того, яку ми вживаємо їжу, напряму залежить наш день, в плані активності, енергії та бажанні творити. Цей продукт унікальний тим, що тут існує можливість комбінувати понад 1 000 000 варіантів міксів з безлічі інгредієнтів: від горіхів, ягід, насіння з пластівцями до шоколаду та різних супер-фудів. Muesli Mania притримуються думки, що сніданок повинен бути легким та, водночас, максимально збалансовано - корисним.


Подарунки

Знижка 99% на будь-який 1 товар Muesli Mania в чеку