Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Музей Історії Туалету

Музей Історії Туалету - унікальний приватний музей, де можна познайомитись з розвитом побутової культури людства на протязі цивілізації з первісного часу до сьогодення

Музей Історії Туалету в м. Києві є тим особливим місцем, в якому прості, добре знайомі та загалом дуже звичні, на перший погляд, речі, розкриваючи перед відвідувачем все багатство своєї історії, пронизаної загадками, легендами та навіть інтригами, уже не є такими простими та звичайними. Виявляється, що знамените Сократівське кредо: «Я знаю, що я нічого не знаю», лишається актуальним навіть там, де йдеться про такий, здавалось би, простий предмет. Експозиція музею складається з оригінальних об’єктів, реплік, макетів, картин, мистецьких творів та інформативних матеріалів, що ілюструють основні етапи розвитку побутової культури людства – від найдавніших часів і аж до сьогодення.

За 6-ма ключовими фактами Музей Історії Туалету являється:

  1. рекордсменом Книги рекордів Гіннеса за «Найбільшу колекцію сувенірних унітазів»
  2. власником унікального видання, аналогів, якому не має в світі – книга «Мировая история (туалета). Том 1»., в якій прискіпливо і дбайливо зібрана та представлена в хронологічному порядку тема розвитку побутової культури людства протягом цивілізації з первісного часу до XVII ст.
  3. організатором Всеукраїнського щорічного конкурсу "Найкраща туалетна кімната BEST WC"
  4. номінантом конкурсу «Найкращий європейський музей року 2015»
  5. розробником інтерактивних та ігрових костюмованих екскурсів для дітей та дорослих
  6. організатором соціальних та творчих конкурсів для школярів

Для наших донорів музей щомісячно надає 10 квиточків з неймовірною екскурсією та переглядом коротких тематичних фільмів у власному кінозалі музею. Поспішай потрапити в 10-ку щасливчиків!

Адреса Музею: Київ, вул. Рибальсьска, 22 (БЦ «Башта №5»), тел. (067) 463-25-24, (044) 499-31-61

Графік роботи: з 10:00 до 18:00

Детальніше: www.museumtoilet.com.ua, www.facebook.com/museumWC