Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Quest Room

Інтелектуальний вид ігор, в якому гравців замикають в приміщенні, з якого вони повинні вибратися за годину, шукаючи предмети і вирішуючи головоломки.

Quest Room - це інтелектуальний вид ігор, в якому гравців замикають в приміщенні, з якого вони повинні вибратися за годину, шукаючи предмети і вирішуючи головоломки. Всі квести пов'язані між собою єдиним сюжетом, який проводить учасників по низці загадкових, а іноді і містичних подій.

Умови користування промокодом:

• Отримавши 1 промокод ви обмінюєте його на 20% безтермінової знижки на проходження будь-якої квест-кімнати (в тому числі, нової, ще не відкритої). Склад команди - 2-4 гравці. Зараз доступні 2 квест-кімнати: 1) "Лігво лиходія" та 2) "Таємниця племені"

• за одну гру сумуються не більше 3 промокодів, тобто команда можете отримати до 60% знижки на гру

• Необхідний попередній запис за тел. +38(063)160-88-51, +38(096)945-22-48, +38(050)270-35-83

• Якщо власник/-ця промокоду записався на проходження квесту, але не з'явився в зазначений час і не попередив про зміну своїх планів за 6 годин до призначеного часу, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою.

• Для отримання знижки вам необхідно пред'явити промокод адміністраторові квеструму 60 minutes за адресою м. Житомир, вул. Рильського, 9, оф. 506

Деталі за посиланням: http://quest.zt.ua