Зворушливий зоопарк

Зворушливий зоопарк - це захоплююча і пізнавальна подорож у світ тварин, повна приємних відкриттів, нових знайомств і несподіваних зустрічей.

Зворушливий зоопарк - це захоплююча і пізнавальна подорож у світ тварин, повна приємних відкриттів, нових знайомств і несподіваних зустрічей.

Вашій увазі представлена ​​велика колекція тварин: від звичних вам з дитинства до самих екзотичних представників фауни: Каліфорнійські куріпки, африканські карликові їжачки, цукрові літаючі опосуми, уссурійський єнот, ручний варан, неординарний хамелеон, ігуани, пітони та інші представники рептилій, а також різноманітні породи всіма улюблених кроликів і морських свинок, будинковий сич і справжні летючі собаки ці та інші мешканці виставки подарують вам тільки позитивні емоції і яскраві враження! Професійні екскурсоводи зоопарку із задоволенням розкажуть вам цікаві факти про вихованців, познайомлять з різноманітністю тваринного світу. Бесіди і екскурсії супроводжуються показом, можливістю доторкнутися до приручених тварин, що викликає захоплення у відвідувачів незалежно від рівня підготовки і віку.

Для того, щоб отримати квиток - пред’явіть ваш промокод в касі зоопарку. Приходьте і відкрийте для себе зворушливу різноманітність тваринного світу!

Дніпропетровськ, Парк Глоби, комплекс «Дніпровські зорі», 2 поверх

Субота, неділя.

Час роботи з 11:00 до 19:00

Для дітей до трьох років вхід безкоштовний.

Під час екскурсій фото і відео зйомка дозволена.

Більше інформації тут або за телефоном: 050-190-41-16


Подарунки

Квиток до Зворушливого зоопарку - першого контактного зоопарку Дніпропетровська

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions