Альошин Владислав Дмитрович

Нейробластома. Це злоякісна нейроендокринна пухлина, що походить з клітин нервового гребеня та може утворюватись з хромафіноцитів мозкової речовини надниркової залози, паравертебральних симпатичних гангліїв, парагангліїв симпатичної нервової системи.

Кроводачі
Вік 3 роки
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний інститут раку, дитяче відділення онкології
Допомогти
Альошин Владислав Дмитрович

Історія реципієнта

Маленький Владік лікується від раку. Попередній курс лікування не дав результатів, і дитину перевели на дуже агресивну "хімію", щоб подолати пухлину.

Внаслідок лікування в хлопчика падають показники крові. Терміново потрібні донори тромбоцитів рідкісної 1 мінус групи.

Родина хлопчика з Краматорська. у Києві не мають знайомих і дуже потребують допомоги донорів.

Вікторія, мама: "Я мама маленького хлопчика Владiка. Мiй синочок захворiв на страшну хворобу рак. Нам довгий час не могли поставити правильний дiагноз, та ми втратили багато часу. Прийшлося, робити навiть операцiю, щоб узяти лiмфоузли на гiстологiю та пiдтвердити нейробластому. Синочок дуже слабкий, почали робити ще сильнiшу хiмiю, та у малюка почали знижуватися показники аналiзiв, в тому числі - тромбоцити. Синовi потрiбнi термiново донори, хоча б 3 людини, щоб врятувати його життя."

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: 9 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах