Анісімов Денис Васильович

Рак крові. Це пухлина, яка розвивається з однієї клітини кісткового мозку шляхом постійного неконтрольованого її ділення за певний проміжок часу (від декількох тижнів до декількох місяців), витісняючи і пригнічуючи при цьому зростання і розвиток інших, нормальних клітин крові.

Кроводачі
Вік 40 років
Необхідно
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Цільна кров
Центр крові КНП Одеська обласна станція переливання крові ООР
Одеса, пров. Бісквітний, 2
Одеська обласна лікарня, відділення гематології
Допомогти
Анісімов Денис Васильович

Денис лікується від раку крові. Зараз чоловік у важкому стані, терміново потрібні донори крові з 3 - мінус групою крові. Рідні Дениса просять про допомогу, оскільки великий дефіцит донорської крові. Кров для Дениса можна здавати у відділенні трансфузіології Одеської обласної лікарні (вул. Академіка Заболотного, 32а), або в Одеській обласній станції переливання крові (пров. Бісквітний, 2)

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.