Балановська Анна Іванівна

Кишкова непрохідність. Порушення пасажу кишкового вмісту в напрямку від шлунку до заднього проходу. Вона не являє собою окрему нозологічну форму, є синдромом і буває ускладненням найрізноманітніших захворювань.

Кроводачі
Вік 84 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Одеський обласний клінічний медичний центр, відділення трансфузіології
Одеса, вул. Суднобудівна, 1
Одеський обласний Онкодиспансер, Абдомінальне відділення
Допомогти
Балановська Анна Іванівна

Анна лікується в онкологічному диспансері. Зараз у жінки погіршення стану і їй необхідні 12 донорів з 2+ групою крові для того, щоб була можливість прооперувати.

Денис, внук: "У бабушки непроходимость кишечника и в следствии сильная интоксикация, которую нужно снять переливанием крови, чтобы провести операцию. Нужны 6 порций крови, для этого кровь должны сдать 12 доноров."

Кров для Анни потрібно здавати у Відділенні трансфузіології Одеського обласного клінічного медичного центру (вул. Суднобудівна, 1)

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.