Барсукова Євгенія Костянтинiвна

Остеосаркома. Злоякісна пухлина, що походить з власне кісткової тканини, за гістологічною будовою поділяється на остеогенну саркому, хондросаркому, фіброміксосаркому, міксосаркому, міксохондросаркому тощо.

Кроводачі
Вік 13 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київський клiнiчний онкоцентр, дитяче відділення
Допомогти
Барсукова Євгенія Костянтинiвна

Історія реципієнта

Тринадцятирічна Женя лікується від раку в Київському онкоцентрі. Важка хвороба та складні препарати хіміотерапії виснажують організм, і щоб здолати рак, Жені треба робити переливання крові та тромбоцитної маси.

Жені терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 2 групою крові. Резус не має значення.

Просимо донорів звернути увагу! Щоб допомогти Жені, потрібно проходити обстеження у Київському міському центрі крові (КМЦК) за адресою вул. М.Берлинського, 12, а здавати тромбоцити потрібно в онклогічному центрі за адресою вул. Верховинна, 69.

У разі виникнення питань - просимо телефонувати 067 208 0303 - Координаційний центр ДонорUA.

Також для Жені можна здати кров будь-якої групи в КМЦК.

Анна, мама: "Срочно ищу доноров для девочки 13-ти лет. Необходимо переливание тромбов и крови. Доноры, отзовитесь."

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 16 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах