ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Боровик Надія Геннадівна

Гостра крововтрата. Безповоротна втрата крові протягом короткого часу. Виникає внаслідок кровотечі з пошкоджених судин. Впливає на стан всіх органів і систем. Втрата значного обсягу крові супроводжується розвитком геморагічного шоку, що представляє загрозу для життя хворого. Причиною гострої крововтрати може стати травма і деякі захворювання. Виявляється блідістю, тахікардією, падінням артеріального тиску, задишкою, ейфорією або пригніченням свідомості. Лікування - ліквідація джерела кровотечі, інфузії крові і кровозамінників.

Кроводачі
Вік 34 роки
Необхідно
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Цільна кров
Де здати кров? Житомирський обласний центр крові
Житомир, вул. Кибальчича, 16
Місце лікування
Житомир перша міська лікарня
Допомогти
Боровик Надія Геннадівна

Історія реципієнта

Надії дуже терміново потрібні донори рідкісної 3 мінус групи крові.

Молоду жінку доставили до лікарні в критичному стані. Зараз її дещо стабілізували, але гемоглобін все одно критично низький і потрібно ще переливати.

Рідні Наді знайшли донорів з іншими групами, але з 3 мінус запаси вже вичерпані.

Олена, сестра: "Молода жінка, моя сестра, 34 роки. Сталася маткова

кровотеча, втратила дуже багато крові, встигли довезти в лікарню з гемоглобіном 27. На сьогодні гемоглобін трохи піднявся, сьогодні був 52."

Додано: 22 днів назад. Остання зміна: 20 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах