ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Бойко Ярослав Валерійович

Рабдоміосаркома. Небезпечна злоякісна пухлина, саркома м'яких тканин, що вражає поперечносмугасті м'язи. Відбувається безконтрольне зростання і множинне розподіл міоцитів і втрата їх диференціювання.

Кроводачі
Вік 7 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Місце лікування
Миколаївська Обласна дитяча лікарня, Онкогематологічне відділення
Допомогти
Бойко Ярослав Валерійович

Історія реципієнта

Славік лікується від раку в Миколаївській дитячій лікарні. На жаль, хвороба і препарати хіміотерапії критично знижують життєвоважливі показники крові дитини.

Щоб продовжувати лікування, дитині потрібні донори крові та тромбоцитної маси з 1 + групою крові. Просимо донорів відгукнутися!

Додано: 18 днів назад. Остання зміна: 13 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах